SP’li Küçükateş, “Okçular tepesini terk etmeyin”

10 Aralık 2015, Perşembe - 12:28

Saadet Partisi Gölcük Gençlik Kolları Başkanı Recep Küçükateş, partisinin ilçe gençlik kolları toplantısında temiz toplum ve siyaset çağrısı yaptı. Uhud Savaşı’na atıfta bulunan Küçükateş, “İşte burası okçular tepesidir, okçular tepesini para mal servet terk etmeyin” dedi

UHUD GÖNDERMESİ

SP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Recep  Küçükateş konuşmasını şöyle sürdürdü: “Uhud Savaşı’nı hepimiz çok iyi biliriz. İçimizde bir yaradır çünkü. Orda Efendimiz (S.A.V) 50 kişilik okçuya ‘savaşın bittiğini de görseniz ben söylemediğim sürece bu tepeyi terk etmeyeceksiniz’ diyor. Ama belli bir süre sonra okçular savaşın kazanıldığını düşünüyor ve bazıları tepeyi terk etmek istiyor. Okçular komutanı Efendimizin (S.A.V) sözlerini hatırlatarak durdurmaya çalışıyor. Netice de 42 kişi terk ediyor sadece 8 kişi kalıyor tepede. Ve o 8 kişi de şehit oluyor. Belki o 8 kişi tepeyi terk etmedi ama diğerlerinin gitmesi tepeyi zayıf bıraktı. İşte burası okçular tepesidir, okçular tepesini terk etmeyin.”

NEDEN UÇAĞI VURDUNUZ?

Başkan Küçükateş Rusya krizini de şöyle değerlendidi: “Durup dururken Suriye meselesini çıkardılar, şimdi de Rusya’yı çıkardılar. Rusya uçağını madem vurdunuz o zaman neden ölen pilotun cenazesini tören ve çelenklerle uğurladınız? Bütün politikaların sonucunda özelde İsrail genelde ise, Küresel Emperyalizm kazandı şunu da söylemeden geçemeyeceğim Rusya dostsa neden uçağı vuruldu peki düşman ise ölen pilotun cenazesini tören ve çelenkle neden uğurladınız”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki