SP'liler bayramlaştı

06 Temmuz 2016, Çarşamba - 23:33

Saadet Partisi mensupları Ramazan Ayı münasebetiyle bayramlaşma programında bir araya geldi. Programa Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez’de katıldı

Saadet Partisi geleneksel bayramlaşma programında bir araya geldi. Ramazan Bayramı münasebetiyle parti binasında önünde bulunan alanda bir araya gelen Saadet Partililer sıcak havaya aldırış etmediler. Düzenlenen bayramlaşma programına SP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez’de katıldı. Genel Başkan Yardımcısı Bitmez’in yanı sıra bayramlaşmaya Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Kul, İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, İzmit İlçe Başkanı Samet, Gürsoy, İl Teşkilat Başkanı Zafer Mutlu, İl Müfettişi Nurettin Çelik, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

 

ice11-156.jpg

 

OSMAN GAZİ KÖPRÜSÜ

Bayramlaşma programında ilk konuşmayı yapan İl Teşkilat Başkanı Zafer Mutlu, partililerin bayramını tebrik ederken İsrail’le yapılan anlaşmaya da değinerek, ‘’Bu anlaşma yüreğimizi dağladı. Osman Gazi Köprüsü bu anlaşmadan daha fazla gündem oldu. Saadet Partisi olarak teşkilatlarımızla bütün haksızlıklara karşı mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz’’ dedi.

 

SERT ELEŞTİRİ

İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy ise yaptığı konuşmada iktidara yüklendi. Gürsoy, ‘’7 Haziran ve 1 Kasım’dan sonraki süreç bizleri dağladı. Mevcut iktidarın terörün sorumlusu Rusya ve İsrail’le anlaşması, terörü desteklediğinin açık kanıtıdır. Ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ açıklamasında bulundu. İl Müfettişi Nurettin Çelik ise, bu bayramın ülke gündeminde yaşananlardan dolayı buruk geçirdiklerini ifadelerini kullandı.

 

ESKİMİŞ SİYASET

İl Başkanı Sinan Ejderoğlu ise “Güzel bir yerde konuşuyoruz. Bu yeri bizlere tesis eden kurucu liderimiz Erbakan hocamızı rahmetle anıyorum. Bizim yerimiz önemli. Yaptığımız siyaset ve mücadele hiçbir zaman eskimez. Eskimiş siyasetin icra edildiğini net bir şekilde görüyoruz. Bugün huzurlu ve istekli bir bayramı bu siyasetten dolayı kutlayamıyoruz. Daha önce ‘mazot vardı da biz mi içtik’ siyasetini gördük. En son da ‘giderken bize mi söylediniz’ siyasetini izliyoruz. İsrail’le dost olmak zorundayız siyasetiyle insanımızı meşgul ediyorlar. Milli görüş düşüncesi bu anlayışı itmek zorundadır. Hem ülkemizde hem de dünyada huzur ve barış içerisinde, kan ve gözyaşından uzak bayramları kutlama zeminin hazırlanması için Saadet Partisi’ne ihtiyaç vardır’’ dedi.

 

BİZİM HAKKIMIZ

Ejderoğlu’nun ardından Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez kürsüye geldi. Bitmez “Buruk ve hüzünlü bir bayram yaşıyoruz. SP’liler bayramın bu şekilde kutlanmasına sebep olacak hiçbir şeyi gerçekleştirmediler. Tam tersine buruk olmaması için çaba sarf etmişlerdir. Bu bayram bütün milletin hakkı olduğu gibi bizim de hakkımızdır. Sizlere Genel Başkanımız Mustafa Kamalak’ın bayram tebriklerini iletiyorum. Partililerimiz, bugün ortaya konan siyasetten dolayı doğu ve güney doğu’da artan teröre ortak olmamışlardır. Suriye’de akan kanda bizim katkımız yoktur. Varlığımızla hizmetlerimizi yapmaya devam edeceği” dedi.

 

İHANET BELGESİDİR

Ülke yöneticilerinin İsrail’le yaptığı anlaşma ihanetin belgesidir diyen Bitmez “Biz bu ihanet belgesini maddelerle ortaya koyuyoruz. Gazze ablukası kalkacak, Mavi Marmara Saldırısı’nda yaşamını yitirenlerin ailelerine tazminat ödenecek. İsrail yönetimi Türkiye’den özür dileyecek. Bugün bunların hiç biri gerçekleşmedi. Yetkililerin zafer naraları atarak sevinmelerini doğru bulmuyoruz. Ramazan Bayramı’nızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu. Konuşmaların ardından bayramlaşmaya geçildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki