STK'ları davet etti!

STK'ları davet etti!
14 Ekim 2015, Çarşamba - 23:34

 

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan Cuma günü Gebze'de Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılacağı miting için Gebze’deki STK'ları ziyaret ederek mitinge davet etti.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, dün Gebze’de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mitingi için davetiye dağıttı. Ceyhan, Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve partililerle birlikte, Tüksiad Başkanı Nurettin Aslantürk, KAISİAD Başkanı Nasrettin Bavaş,  Müsiad Başkanı Ali Kurt, Tümsiad Başkanı Ensar Korkmaz ve GTO Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti.  Ceyhan, bu ziyaretlerde Başkanları ve üyelerini mitinge davet ederek, "13 yıl boyunca ciddi mesafe aldık. 4 aylık bir süreçte AK Parti'nin tek başına iktidar olduğuna ne kadar faydalı işler yaptığını gördük. 1 Kasım seçiminin bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Seçime az bir zaman kaldı. Gebze'de yapacağımız mitinge de sizleri de aramızda görmek istiyoruz.İSTİKRAR VURGUSU

Gebze’nin AK Parti için büyük önem taşıdığını belirten ve 7 Haziran seçimleri için İzmit’te miting yaptıklarını hatırlatan Ceyhan, 13 yıl sonra Gebze’nin tekrar mitinge ev sahipliği yaparak İktidar yolunda önemli destek vereceğini söyledi. STK başkanları ise istikrar vurgusu yaparak, Türkiye’de tek başına Hükümetin önemine değindiler. AK Parti’nin 13 yılda yaptığı hizmetlerin görmezden gelinemeyeceğini ifade eden Başkanlar, ülkemizde huzura ihtiyaç olduğunu belirttiler. Başbakan Davutoğlu’nu Gebze’de ağırlayacak olmaktan onur duyduklarını belirten STK Başkanları nazik davetinden dolayı Ceyhan’a teşekkür ettiler.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki