Şubat Meclisinde Yoğun Tempo

Şubat Meclisinde Yoğun Tempo
03 Şubat 2016, Çarşamba - 01:45

 

Çayırova belediyesi Şubat ayı meclisi yine hızlı bir tempoda gerçekleşti.

Yine meclis başkanlık görevini Yusuf Turan Yönetti karşılıklı görüşlerin içinde geçtiği mecliste gündem dışı konuşmalar ile kısa gibi biteceği düşünülen meclis geç saatlere kadar sürdü

Konca, Çayırova Hastanesine Kavuşsun

Chp A. Kadir Honca, Yaptığı Açıklamada Çayırovanın Acilen Bir Devlet Hastanesi Kavuşması Lazımdır Diyerek Sözleri İle Başladı Sağlık Ocaklarındakı Doktor Eksikliği Hat Safhada Bir Tek Fatih Caddesindeki Özel Polikınlık İle Çayırova Halkını Hizmet Veremiyor Diyerek Buradan Sesleniyorum Zengin İnsan Bir Şekilde Kendini Özel Hastaneye Gidebiliyor Durumu Olmayan Bir Vatandaş Gece Hastalandığında Sıra Kuyruğunda Mı Son Nefesini Versin Artık Bazı Şeyleri Görün Görmemezlikten Gelmeyin Diyerek Serzenişte Bulundu. Ayrıca Semt Pazarı Konusunda Vatandaşın Yaşadığı Sıkıntı Dile Getiren Honca Artık Laflar Sözde Kalmasın İcraat Görelim Dedi.

Turan, Semt Pazarları Hayata Geçecek

Başkan Turan, yaptığı açıklamada hastane konusunda yaşanan sıkıntıyı bilmekteyiz yer konusunda gerekli adımlar atılıyor en kısa sürede sizde göreceksiniz halkımıza tam donanımlı bir hastaneye kavuşturacağız dedi. Turan mecliste gündeme gelen semt pazarları ile ilgilide Şekerpınar mahallesindeki semt pazarımız gerekli imzalar atılmak üzere dedi akse mahallesi ve adem yavuz mahallesi sınırındaki yerde semt pazarları hayata geçecektir dedi.

Turan, Asgari Ücretli Personel Yoktur

SP’li Özçelik yaptığı açıklamada belediye çalışanları personel maaşlarındaki yaşanan sıkıntıyı dile getirdi. İşçilerin maaşları niye düştü diyerek cevap istedi. Başkan Turan yaptığı açıklamada Çayırova belediyesinde asgari ücret ile çalışan bir personel yoktur dedi. O yüzden yaşanan bilgi eksikliği farklı yönlere çevrilmesin, herkesin maaşları herkesin seviyesine göre eşit bir şekilde verilmektedir diyerek sözlerini noktaladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki