Taraf olmak var, husumet yok

27 Ocak 2015, Salı - 22:03

MHP İlçe Başkanları, dün akşam bir araya gelerek birlik beraberlik çağrısını yineledi. Toplantıdan, “Taraf olmak var, husumet yok” mesajı çıktı

 

1 Şubat’ta yapılacak MHP İl Kongresi öncesinde MHP’de son günlerde özellikle partililerin sosyal medya üzerinden yaptığı kampanyalar ortamı biraz gererken, ilçe başkanları dün bir araya gelerek yükselen tansiyonu düşürdü. İzmit ilçe başkanı Kaan Dilmen öncülüğünde yemekli toplantıda bir araya gelen ilçe başkanları, “Genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, kongrelerde taraf olmak var, husumet yok” mesajı verdi.

 

KAZANAN MHP OLACAK

Toplantıda ilçe başkanları adına konuşan İzmit ilçe başkanı Kaan Dilmen şöyle konuştu: “1 Şubat 2015’te gerçekleşecek olan il kongremize 1 haftadan az bir süre kaldı. MHP teşkilatlarının ilçe başkanları olarak bu hassas süreçte, il başkan adaylarımızın daha soğukkanlı davranması gerektiğini ve kazananın ya da kaybedenin olmayacağını, kazananın MHP olacağını daha önceki süreçte gündeme getirmiş, bu doğrultuda düşüncelerimizi beyan etmiştik.

 

İKTİDARA YÜRÜYORUZ

İlçe başkanları olarak b konuda üzerimize düşen sorumluluğu biliyoruz. Kocaeli teşkilatlarında yaşanan hareketlilik ve seviyeli siyaset, MHP’nin iktidara yürüdüğünün en önemli kanıtıdır. Siz değerli ülküdaşlarımızın bu konudaki hassasiyetine teşekkür ediyoruz. Ayrıca son günlerde basında yer alan ve haber kaynağı net olmayan, genel merkezimiz ve mevcut il başkanımızla ilgili çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

 

TARAF OLMAK VAR, HUSUMET YOK

Basına düşen haberler, kongre öncesi yapılan spekülasyonlardır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, 4 il başkanı da kongre salonuna el ele girecek, Kocaeli’nde demokrasi şölenimizi gerçekleştireceğiz. Bir haftadan az zaman kalan kongre sürecimizde her zamankinden daha hassas davranmalıyız. Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin de söylediği gibi, kongrede taraf olmak var, husumet yok. Kongremizin, ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini temenni eder, başkan adaylarımıza başarılar dileriz”

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki