Tarhan; Herşey güzel olacak

Tarhan; Herşey güzel olacak
23 Ağustos 2016, Salı - 13:28

Cumhuriyet halk partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan,Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya,Kadın kolları başkanı Suna Çınar ve Çayırova belediyesi meclis üyeleri gazetemizi ziyaret ettiler

Cumhuriyet halk partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya,Kadın kolları başkanı Suna Çınar ve Çayırova belediyesi meclis üyeleri gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeşle fikir alış verişinde bulundular. Gündemle ilgili çeşitli açıklamalarda bulunan Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan, ülkemiz bundan sonra daha demokratik bir ülke olma yolunda ilerleyecektir dedi.

Yaşanan darbe kalkışmasına da değinen Tarhan, milletimiz bu kalkışma karşısında birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek geleceğimize daha sağlam adımlarla ilerlememizi sağlamıştır. Bundan sonra bir birimizi daha iyi anlamamız gerekmektedir. Bu kalkışma bizlere şunu göstermiştir ki, ülkeyi yönetenler adil ve adaletli olmak zorundadırlar. Adalet mekanizmasını kaçırdığınızda yönetimlerde boşluk oluşturursunuz. Bundan sonra muhalefet ve iktidar partisi istişare içerisinde olmalı, bir an önce terörün son bulması içinde gerekli adımlar atılmalıdır. Genel siyasette olduğu gibi yerel siyasette de uzlaşı siyasetinin ön plana çıkması gerektiğini vurgulayan Tarhan, yerel yöneticilerin de birilerini himaye etmemesi gerektiğini söyledi. Ülkenin gelecekte böyle bir sıkıntıyla daha karşı karşıya kalmaması için özellikle yerel yöneticilerin kurumlarında bulunan örgüt üyelerini deşifre etmeleri gerektiğini belirten Tarhan inanıyorum ki ülkemiz bundan sonra uzlaşı kültürüyle yönetilecek, Ülkemizde akan kanın durması için buna ihtiyacımız var.Dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki