TARHAN HIZ KESMİYOR

26 Ağustos 2015, Çarşamba - 10:48

Sivas ve Bayburt illerinde gerçekleştirdiği genel merkez görevinin ardından ayağının tozuyla sahaya inen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Gebze Şubesi’ni, ilçe başkanı Yakup Yılmaz ile birlikte ziyaret etti.

ÇYDD, ÇAĞDAŞ YAŞAMIN ÖNCÜSÜDÜR

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sivas ve Bayburt’ta tamamladığı genel merkez görevinin ardından ilk ziyaretini ÇYDD Gebze Şubesi’ne gerçekleştirdi. CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz’ında eşlik ettiği ziyarette konuşan Tarhan, “kadınlar toplumda imkansızı başarabilecek tek varlıklardır. Varsınız ki varız. Ülkemizde çağdaş yaşamın öncüsü olan ÇYDD’yi çalışmalarından ötürü kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

ŞUBE BAŞKANI ÇINAR TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti getiren ÇYDD Gebze Şubesi Başkanı Nurcan Çınar ise, “sayın başkan ve sayın vekilimize gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü teşekkür ediyoruz. ÇYDD Gebze Şubesi olarak çalışmalarımızı yoğun bir tempoda gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Çağdaş Türkiye’nin gelecek güvencesi olmaya, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki