TARHAN : “KOTO İLE BİRLİKTE MARKA KENT YAPACAĞIZ”

TARHAN : “KOTO İLE BİRLİKTE MARKA KENT YAPACAĞIZ”
23 Ekim 2015, Cuma - 11:15


Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) öncülüğünde Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde (İnterteks)  düzenlenen İNTEMAK’15 fuarına katılan Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Kocaeli Ticaret Odası ile birlikte yapılacak çalışmalarla kentimizi marka kent yapacağız” dedi.
KOCAELİ MARKA KENT OLMALI
8-11 Ekim tarihleri arasında Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde (İnterteks)  düzenlenen İNTEMAK’15 fuarına katılan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, fuarcılık sektörünü ve kentimizde yaşanan son ekonomik gelişmeleri değerlendirdi. Kentimizin marka kent olması gerekliliğini vurgulayan Tarhan, “öncelikli olarak KOTO Başkanını, yönetim kurulunu ve destek veren tüm odaları kutluyorum. Fuar, kentimiz açısından ve marka değeri açısından çok önemli bir fuar” diyerek sözlerine başladı.
FUARDA DÜNYA MARKALARINI GÖRDÜM
Sözlerine devam eden Tarhan, “bildiğimiz gibi kentimiz milli gelire en yüksek katkıyı sağlayan iller arasında bulunuyor. Ama baktığımız zaman tanıtım konusunda biraz geri kalmışlık var. Bu anlamda KOTO’nun böyle bir girişimde bulunmasını, bu eksikliğin giderilmesine katkı sağlamasını kutluyorum. Fuarda olan dünya markalarını gördükten sonra kentimizde açılan bir fuarın Avrupa’da açılan fuarlardan farkı olmadığını gördüm. Bu kentin kamu görevlileri, sivil toplum örgütleri olarak böyle önemli projeleri desteklememiz gerekiyor. Üreten, satış yapmak isteyen firmalarımız açısından fuarlar çok önemlidir. Kocaeli’mizin marka değerini yukarılara çekmek için fuarcılığı el ele  uluslararası alana taşımalıyız” diye düşünüyorum.
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki