TARHAN’DAN CEMEVİ’NDE ÖNEMLİ MESAJ

TARHAN’DAN CEMEVİ’NDE ÖNEMLİ MESAJ
22 Ekim 2015, Perşembe - 10:57


Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, geçtiğimiz akşam Muharrem ayı nedeniyle Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Derince Şubesi Cemevi’nde düzenlenen iftar yemeğine, Derince İlçe SKM Başkanı Tamer Aktaş ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya ile birlikte katıldı.
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, partisinin Derince İlçe SKM Başkanı Tamer Aktaş ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya ile birlikte Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Derince Şubesi Cemevi’nde Muharrem ayı nedeniyle düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
BİRLİK VE BARIŞ MESAJI VERDİ
İftar yemeğinin ardından selamlama konuşması yapan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “komşularımıza, arkadaşlarımıza sevgiyle ve hoşgörüyle yaklaşalım. Ülkemizin bu zorlu günler içerisinde sevgiye, birliğe ve dirliğe ihtiyacı var. Allah tüm canların niyetini kabul etsin. Sizi barışa emanet ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.
GÜLSEVEN’DEN ÖNEMLİ TEŞEKKÜR

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Derince Şubesi Çınarlı Cemevi Başkanı Hüseyin Gülseven ise, “bugünkü nazik ziyaretinden ötürü sayın vekilimize teşekkür ediyoruz. Bu ülkede emek ve demokrasi güçlerinin tamamı ne yazık ki katliama uğruyor. Ankara’da yaşanan katliam adeta Kerbela’nın devamıdır. Dolayısı ile zihniyet değişmemiştir. CHP’li belediyeler Cemevleri’ni ibadethane kabul etmişlerdir. O nedenle de teşekkür ederiz” diyerek sözlerini tamamladı.


 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki