TARHAN’I SİZE EMANET EDİYORUM

18 Mayıs 2015, Pazartesi - 11:44

 

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan’ı destekleyerek, “Tarhan’a kefilim” dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av.Murat Hazinedar, CHP Kocaeli Milletvekili Dr. Mehmet Hilal Kaplan, CHP Kocaeli Milletvekili Adayları Tahsin Tarhan, Kemal Nişancı, Rasim Meriç ve İlçe Başkanı Selahattin Kaya ile birlikte Çayırova’da düzenlenen Çayırova Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin pikniğine katıldı. İstanbul’un yakın komşusu Kocaeli ile temaslarını sıcak tutan Belediye Başkanı Murat Hazinedar, “Beşiktaş öyle bir yer ki, Aziz Atatürk’ün bu ülke için yeşerttiği değerlerin zirve ilçesi.  Benim bir görevim daha var. Beşiktaş’tan Kocaeli’ye bu değerleri taşımak. İşte bu yüzden burada siz hemşerilerimle beraberim.” dedi.   Hemşerilerinin bulunduğu piknikte, Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek isteyen Hazinedar, “ siyaset kavga etmek için değil hizmet etmek için bir araç. Amacımız partiye değil ülkeye hizmet etmektir. Bu nokta da sizden destek istiyorum.” diye konuştu.

 

 

 Tarhan’ı size, sizi ona emanet ediyorum

Ordulu olarak hemşerilerine seslenen Başkan Hazinedar, kendisi gibi çalışma arkadaşlarına da destek istedi. CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan’a kefil olduğunu belirten Hazinedar kısa bir şiir okuyarak, “ Bize el verdiğinizde, öbür dünyanın sıratını da bu dünyada beraber inşa edeceğiz. Tahsin Tarhan’ı milletvekilliğiyle sizler onurlandıracaksınız. Onu size sizi de ona emanet ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Hazinedar’ın konuşmalarının ardından sahneye gelen Tarhan, Belediye Başkanı Hazinedar’a teşekkür ederek birlik ve beraberliğin önemine değindi. Derneklerin kültürel değerleri koruduğunu, birlik, beraberlik ve bütünlük sağladığını ifade eden Tarhan, “Bize omuz verin sizinle beraber bu bütünlüğü hiç bozmadan yolumuza devam edelim” dedi. Kocaeli Milletvekili Dr. Mehmet Hilal Kaplan’da kısa bir konuşma yaparak Ordulular Dernek Başkanına teşekkür etti. Sıcak ve temiz havanın etkisiyle çoluk çocuk herkesin akın ettiği piknikte Küçük çocuklara Beşiktaş Belediyesi tarafından gönderilen oyuncak araba ve bebekler Başkan Hazinedar, Milletvekili Kaplan ve Milletvekili Adayı Tarhan tarafından verildi.  Ailelerin yanı sıra özellikle çocukların yüzlerinin güldüğü piknikte, Başkan Hazinedar, Milletvekili Kaplan ve Milletvekili Adayları Tahsin Tarhan, Rasim Meriç ve Kemal Nişancı piknikçilerle sıcak temaslar kurarak bol bol sohbet etti.  Bu sırada Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, piknik alanından gözüken Çayırova’ya kazandırdığı 5 bin kişilik stadyumu Başkan Hazinedar’a gösterdi. Stadyumu çok beğendiğini söyleyen Belediye Başkanı ise, “Böyle bir Stadyum Beşiktaş’ta bile yok. Sizi tebrik ediyorum. “ dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki