TAZEOĞLU KİTAPLARINI İMZALADI

Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi, Kahraman Tazeoğlu söyleşi nedeniyle adeta tarihi günlerinden birini yaşadı.Tazeoğlu, son kitabı “Yaralı” ile kültür merkezine konuk oldu. Alkışlarla karşılanan genç yazar, gördüğü ilgiden oldukça mutlu oldu.
23 Ekim 2014, Perşembe - 11:26

 

 

 

Kahraman Tazeoğlu söyleşisinde; Mayıs ayında katıldığı 6. Kocaeli Kitap Fuarı’nda müjdesini verdiği, son kitabı “Yaralı”yı anlattı.  Yaralı’nın bir önceki kitabı Bukre’nin  bir devamı olmadığını söyleyen Tazeoğlu, “Bu bir devam hikâyesi değil.  Sadece, Bukre’de benim bilhassa havada bıraktığım soru işaretleri vardı. Yaralı hikâyesinde o soru işaretleri cevap buluyor. İki hikâyenin kesiştiği bir yer var” dedi. Tazeoğlu, söyleşide ayrıca okurlarından gelen soruları yanıtladı.

OKURLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Genç yazar, söyleşinin sonunda, kendisini Gebzeli okurlarıyla buluşturduğu için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Kendisini izlemeye gelen kalabalık okur kitlesine de seslenen Tazeoğlu, “Beni bu denli güzel bir ilgiyle karşıladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Okurlarımla böylesine güzel bir ortamda bulunmaktan çok mutluyum” dedi.

 4 SAAT BOYUNCA KİTAPLARINI İMZALADI

Söyleşinin sonunda Kahraman Tazeoğlu, son kitabını okurları için imzaladı. Yoğun ilgi nedeniyle Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nin içinde uzun kuyruklar oluştu. Tazeoğlu, 4 saat boyunca okurları için son kitabını imzaladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki