İki çocukları dünyaya geldi. Çocuklarına Poyraz Koç ve Yusuf Koç ismini verdiler. Poyraz 14 aylık iken, Yusuf ise 23 aylık iken hayatını kaybetti. Acılı anne gerçeği sonradan öğrendi. Gerçekle yüzleşen acılı anne; şimdi bu acılı hayattan kurtulmak istiyor; ama maddi desteğe ihtiyacı var. Bunun için kitap yazdı; ama maddi durumu yerinde olmadığı için kitabın basımını gerçekleştiremedi.

 

KİTABIN İSMİ: ACI HAYATLAR

Derince'de ikamet eden Çağlayan Koç,  gen hastalığı nedeniyle sağlıklı  dünyaya gelen çocukları; bir süre sonra vefat ediyor. Anne olmak isteyen Çağlayan Koç,çocuklarının yaşaması için gen tedavisi olmak zorunda.  Gen tedavisi ise yüksek bir ücrete tabi. Maddi durumları bu tedavi bedelini  karşılamaya müsait değil. Bu yüzden,  daha önce doğan ancak kendisinde olan gen hastalığı nedeniyle 14 aylık ve 24 aylık iken hayatlarını kaybeden çocuklarının yatmış olduğu hastane de ki 'Acı Hayatları'  kaleme aldı . Şimdi yazdığı bu kitabı satarak, gelir elde etmek ve bu kitabın geliriyle de tedavi olmak istiyor.

 

KİTAP İÇİN DESTEK BEKLİYOR

Ankara ve çeşitli hastanelerde çocuklarını tedavi ettirirken karşılaştığı çocukların hayatını kaleme alan  Çağlayan Koç, tedavisi için yazmış olduğu bu kitabı bastıracak bir sponsor arıyor. Maddi durumları yerinde olmadığı için yazdığı kitabı dahi bastıramayan Çağlayan Koç, 'Ben tedavi olmak, anne olmak istiyorum. Bu yüzden, hastanede karşılaştığım çocukların ve ailelerin hayatlarını yazdım. Bunları kitap haline getirmek istiyorum. Ancak bana destek olacak, kitabımı bastıracak hayırsever insanlardan destek bekliyorum.  Bir birinden acı 7 çocuğun hayatını kaleme aldım.  Zor şartlar altında hayatımızı idame ettiriyoruz. Tedavi olmam için bu kitabı bastırmak ve satışını yapmam lazım. Hazır bir şekilde beklemesine rağmen kitabı bastıramadım"dedi.

 

 

İLGİLİ KİŞİNİN NUMARASI: 0 552 538 76 41