Temizlik personeli bilinçleniyor

Temizlik personeli bilinçleniyor
09 Temmuz 2016, Cumartesi - 11:56

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Evsel Atıkların Toplanması ile ilgili 12 ilçenin tamamında eğitimler gerçekleştiriyor.

 
Kocaeli Büyükşehir Belediye Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ve Marka tarafından yapılan  "Evsel Atıkların Toplanması ve Taşınması İşindeki Personellerin Eğitimi ve Bilinçlendirilmesi Projesi" kapsamında Gölcük Belediyesi personeline eğitim gerçekleştirildi.

 
PERSONEL BİLGİLENDİRİLİYOR
Bu çalışmayla; gerek ayrı toplanan atıkların gerekse de biriktirme konteynerleri veya çevresine atılan geri dönüştürülebilecek atıkların evsel atıklar ile karıştırılmadan toplanmasının altı çizildi. Hangi atıkların tehlikeli olduğunu, tehlikeli atıkların evsel atıklardan ne gibi farklılıklarının bulunduğu anlatıldı. Toplama işinde neler yapılması gerektiği konunda bilgilendirilen personel, tehlikeli bir atık ile karşılaşıldığı neler yapılması gerektiği konusunda detaylı bilgi verildi.
 
EĞİTİMLER YAPILIYOR
Proje kapsamında daha önce Karamürsel, İzmit, Darıca, Dilovası ve Çayırova Belediyesi temizlik çalışanlarına eğitimler gerçekleştirildi. Bu kapsamda 400 çalışan eğitimlerden faydalandı. Proje kapsamında diğer ilçelerden eğitimlerde gerçekleştirilecek. Eğitimler sonrasında bin 200 personele bilinçlendirme ve eğitim çalışması verilmiş olacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki