Terörü lanetlediler

Eskiçarşı Taraftar Grubu, PKK terörünü, “Şehide saygı, teröre lanet” yürüyüşü ile kınadı. Basın açıklaması Fırat Keskin tarafından okundu. Keskin birlik ve beraberliğimizin bozulmayacağını, terör örgütünün oyunlarına gelinmeyeceğini söyledi.
24 Ağustos 2015, Pazartesi - 18:02

Ülkemizde son zamanlarda artış gösteren PKK terörüne Gebzespor taraftar grubu Eskiçarşı kayıtsız kalmadı. Ülke genelinde yapılan, “Şehide saygı, teröre lanet” yürüyüşü Gebze’de Eskiçarşı Taraftar Grubu öncülüğünde gerçekleşti. Gebzespor Başkanı İlker Çakır ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaşın da destek verdiği yürüyüş Gebze Kent Meydanı’ndan başladı. Kitle Eskiçarşı, Hükümet Caddesi üzerinden sloganlar eşliğinde İbrahim Paşa Çeşmesi önüne kadar geldi. Bu esnada “Şehidim hakkını helal et”, “Kahrolsun PKK”, “Gebze uyuma şehidine sahip çık” ve benzeri sloganlar atarken kitle Eskiçarşı esnafı tarafından da alkışlarla ve bayrak açarak desteklendi. Tüm şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulup hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından basın açıklaması Eskiçarşı Taraftar Grubu sözcüsü Fırat Keskin tarafından yapıldı. Keskin basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

Gebzespor taraftar grubu Eskiçarşı, terörü lanetlemek için Gebze'de yürüyüş ve basın açıklaması yaptı: “Ülkemizde son zamanlarda artan terör olayları karşısında barış, dostluk, kardeşlik ve milli duygular zedelenmekte, her geçen gün yeni bir acı ile yüreklerimiz kan ağlamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak ülkemizde Türk, Kürt, Çerkez, Alevi, Sünni ayrılmaksızın birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaktayız. Bu birlik ve beraberliği bozmak isteyen dış güçler ve terör örgütünün oyunlarına kesinlikle gelmeyeceğiz. Kutsal vatan topraklarımızın daimi bütünlüğü için hepimiz canımızı feda etmeye hazırız. Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet ailelerine baş sağlığı yüce Türk milleti adına dilemekteyiz."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki