Teşkilatla Bir Araya Gelindi

30 Ocak 2016, Cumartesi - 15:05

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Burada son aylarda ülkemizin güneydoğusunda yaşanan terör olaylarına değinerek, “Zannediyorlar ki Türk-Kürt kardeşliğini bozacaklar. Bu asla gerçekleşmeyecek, bin yıldır süren bir birlikteliktir. Akrabalık ve kan kardeşliğimiz olan, aynı kıbleye secde eden biz Müslümanların arasına nifak sokamayacaklar ve kardeşliğimizi asla ama asla bozamayacaklar” dedi.        

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın da hazır bulunduğu ziyarette, siyasi gelişmeler ve dünya politikaları da konuşuldu. Birliktelikte bir konuşma yapan ilçe başkanı Osman Akbulut, “Yerel yönetimlerde ilçemizi istişare ile yöneteceğiz derken işte bunu kastediyorduk. Bu toplantı işte bunlardan biridir” derken, Dilovası Belediye Başkanı Toltar’da, “1 Kasım seçimlerinden sonra yine vatandaşımızla ve teşkilatımızla beraber çalışmaya, hizmet üretmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

HENDEK SİYASETİNDE BOĞULACAKLAR

İlçe teşkilatında ki ana kademe üyeleriyle bir araya gelmesinde siyasetin öneminden de bahseden Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Dilovası da siyaset yapmak çok kolay bir şey değildir. AK Parti olarak temiz bir siyaset yapıyoruz. Vatandaşımızın her türlü hizmetini yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Halkımıza değer veriyoruz, onun için bize de destek veriyorlar. Bugün ülkemizin güneydoğusunda yerel yönetimler teröre ve hendek siyasetine destek veriyorlar. Milletimizi ve kardeşlerimizin hayatını son derece olumsuz etkilemesine neden olan yerel yönetimler ve terör örgütü, hendek siyasetinde boğulacaklar. Halkımıza biz değer veriyoruz onun için vatandaşımızda bize destek çıkıyor. İlk günkü aşkla vatandaşımızı önemsiyoruz” şeklinde konuştu.   

TÜRKİYE’DE Kİ TERÖR DIŞ DESTEKLİ

 

Ülkemizin bulunduğu bölgenin ateş çemberi olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Ülkemiz deki terör dış güçlerin desteği ile yapılmaktadır. Onurlu ve ayağa kalkıp yürüyen Türkiye’yi istemeyen ülkelerin desteğini alıyorlar. PKK temizlenecek ve orada ki vatandaşımız terör örgütünün zulmünden kurtulacak. O bölgede ki belediyeler hendek kazacağına halkına hizmet etsin. Vatandaşın elinden tutsunlar ama niyetleri o değil ki. Türkiye’yi çökertmek isterken, başka ülkelerin emirlerini yerine getiriyorlar. Bizim içim kardeşlik esastır. Bizler için Laz, Çerkez, Arap, Kürt ve Türk fark etmez” açıklamasını yaptı.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki