“Teşkilatlar olarak dimdik ayaktayız”

12 Ağustos 2015, Çarşamba - 12:54

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İzmit’te gerçekleştirilen ziyaretlerde yaptığı açıklamada, “AK Parti kurulduğu günden bu yana elini taşın altına koyarak partimizin başarılarını daha da yukarılara çıkaran ağabeylerimize büyüklerimize ahde vefayı eksik etmeyiz, teşkilatlar olarak da dimdik ayaktayız” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor. İlçelerde vefa ziyaretlerine başlayan Başkan Ceyhan’ın Gebze ve Körfez’in ardından son durağı İzmit oldu. Gerçekleştirilen ahde vefa ziyaretlerinde İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a İl Başkan Yardımcıları Mehmet Uzunoğlu, Ahmet Berberoğlu, Orhan Faruk Barış, İl Yöneticilerinden Ahmet Sönmez, İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve ilçe yöneticileri eşlik etti. İlk olarak, parti kurucularından İsmail Araç ile başlayan ziyaretler sırasıyla Halil Vehbi Yenice, Fuat Ayaz, Abdullah Köktürk, Rıdvan Sarıoğlu ile devam etti.

EKSİKLİKLER RAPOR HALİNE GETİRİLDİ

Ziyaretlerde Parti büyüklerine teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler veren, Ceyhan, seçimlerin ardından ilçelerde teşkilatlarında il başkanı, il başkan yardımcıları, ilçe ve belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanlarının yansı sıra ilçe yöneticilerinin de katıldığı toplantıların verimliliğinde bahsetti. Ceyhan, mahalle mahalle analizler yaparak nerede eksikleri, nerede yerel ve genel hizmetler konusunda sıkıntılar olduğunu rapor haline getirdiklerini aktararak konular üzerinden istişare yapma fırsatı da bulduklarını bildirdi.

‘KOCAELİ TEŞKİLATLARI OLARAK DİMDİK AYAKTAYIZ’

Geçtiğimiz ay AK Parti Genel Merkez’de Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen il başkanları toplantısı hakkında bilgiler veren Ceyhan, “Genel seçimlerin ardından millet kimseye tek başına iktidar şansı vermedi. AK Parti kadroları olarak genel merkezin bakış duruşu ve kararlığı samimidir, başbakanımız da bu konuda ne kadar gayretli çalışmalar üzerinde olduklarını belirterek ülkeyi hükümetsiz bırakmama adına gerekli her türlü gayreti göstereceklerini söyledi. Ülkenin hükümetsiz kaldığı her gün kayıp anlamına geliyor. Kurulduğu günden bu yana millete hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş AK Parti kadroları olarak, aynı hizmet aşkıyla koalisyon veya erken seçim türlü senaryoda Kocaeli teşkilatları olarak dimdik ayaktayız” dedi.

‘İSTİŞARE’YE HER ZAMAN AÇIĞIZ’

 Başkan Ceyhan açıklamalarının devamında, “AK Parti kurulduğu günden bu yana elini taşın altına koyarak partimizin başarılarını daha da yukarılara çıkaran ağabeylerimize büyüklerimize ahde vefayı eksik etmeyiz, bu anlamda bizim için herkes değerlidir ve partimizin değerlerinin ayağına gideceğiz, onlarla hasbihal edecek, fikirlerini alacağız, ülkemize karşı oyun kurmak isteyen herkese karşı bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, birlik ve beraberlik içinde sizlerin yardımı ve desteği ile çalışmalar yürüteceğiz, istişareye her zaman açığız” ifadelerine yer verdi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki