Toltar: “Her sokakta, her caddede hizmet”

15 Mayıs 2014, Perşembe - 18:43

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, yapılan çalışmaları incelemek üzere sokak ve caddeleri yürüyerek gezdi. Denetlemelerde başlattığı çalışmanın gidişatını dikkatle gözleyerek, nasıl yapılması gerektiği hakkında fikirler verdi. Kameralara gülümseyen Başkan Toltar: “her sokakta hizmet olacak, her caddeyi gezin, elimizden gelen herşeyi yaparak, Dilovası için yürüyeceğiz” dedi.

 

Başkan Toltar, Kayapınar Mahallesi ve Bağdat Caddesinde oluşan altyapı sorunlarına çözüm getirmek üzere birkaç gün önce, yaptığı yapı denetim-kontrol çalışmalarından sonra iş kolunu devreye sokarak hizmete başladı. İnşaat çalışmaları, Kayapınar sokaklarını bahar ayına hazırlamak üzere ekip ve ekipman desteği ile hızlandırıldı. Başkan Toltar işçi motivasyonunu sağlamak için işçilerin sıkıntılarını dinleyerek işleri hakkında konuştu, kolaylıklar diledi.

 

“SOKAKLAR YERLEŞİM ALANLARININ SANAT ESERLERİDİR”

 

Başkan Toltar, çalışmaları denetlerken parke taşlarının uyumuna ve aralarındaki boşluklara dahi dikkat etti. Yapıların özen gösterilerek inşa edilmesi gerektiğini belirten Başkan Toltar, sokakların; yerleşim alanlarının sanat eserleri olduklarını, önem arz eden yapılar üzerinde duracağını ve kalite üzerinde belirli yapı denetim standartlarını gözeteceğini söyledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki