Toltar, Piknikte Bingöllülerle Buluştu

Toltar, Piknikte Bingöllülerle Buluştu
30 Mayıs 2016, Pazartesi - 15:03

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Bingöllüler Derneğinin İlçenin Tepeköy Mahallesi mesire alanında dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Dilovası Bingöllüler Derneğinin düzenlediği pikniğe Belediye Başkanı Ali Toltar’ın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut ve diğer yetkililer de katıldı.Bingöllüler Dernek Başkanı Ercan Güneş, Bingöllüler Derneği olarak ilçede ve bölge genelinde yaşayan hemşerilerini böyle bir organizasyonda bir araya getirerek var olan dayanışma birlik, beraberlik ve iletişimi daha ileri bir noktaya taşımayı amaçladıklarını belirterek başta Belediye Başkanı Ali Toltar ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

Dilovası Bingöllüler Derneğinin Tepeköy mesire alanında düzenlediği pikniğine katılan  Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, birlik ve beraberlik olgusu içinde bu türlü organizasyonların önemli olduğunu belirterek “bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliğimizin sağlanmasına önemli katkı sağlamaktadır” dedi.Piknik şölenini düzenleyenlere teşekkür ettiğini ifade eden Başkan Toltar, “ilçemizde faaliyet gösteren derneğimizin gerçekleştirdiği piknik ile bir araya geldik. Bu gün her şey çok güzel geçti. Piknik vesilesiyle uzun zamandır görüşemediğimiz bir çok hemşerimizle görüşerek, sohbet etme imkanı yakaladık. Bizlerde bu tür etkinlikle insanların kaynaşması, birlik ve beraberliğin sağlanması acısından önemli görüyoruz. Pikniğe emeği geçen, katkı sağlayan ve katılan herkese şükranlarımı sunuyorum.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki