Toltar’dan eğitim öğretim yılı mesajı

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm eğitim camiasına başarılı bir eğitim-öğretim dönemi temennisinde bulundu.
15 Eylül 2014, Pazartesi - 17:03

Yeni eğitim-öğretim yılının başarılar getirmesi dileğinde bulunan Başkan Toltar “Öncelikle yeni eğitim - öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada eğitime olan desteklerimiz devam edecektir. Toplumların muasır medeniyet seviyesine ulaşması için eğitimi, bilgiyi, başarıyı yakalamak gerekir. Bu bağlamda eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için yatırımlarımız hız kesemeden devam edecektir.

Öğrencilerimizin rahatı huzuru için, okullara yollar da kaldırımların yapımını hızlandırdık, park alanlarındaki çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. 2014-2015 eğitim öğretim yılının öğretmen ve öğrencilerimize İdareci ve velilerimize sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı olmasını diliyorum. Sevgili Öğretmenlerim, Okullarımızı Çocuklarımızı sizlere emanet ederken, her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum, bu eğitim öğretim yılını hep birlikte daha başarılı bir yıl, başarısını katlamış bir Dilovası olarak el birliği ile tamamlamamızı temenni ediyorum. Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki