Toltar'dan Halise'li kutlama

30 Mart 2014'te yapılan yerel seçimler sonrası Dilovası Belediye Başkanı olan Ali Toltar, Dilovalıları Ağrı'nın meşhur Halise yemeğinde ağırlayarak kutladı. Düzenlenen yemeğe 2 bin Dilovalı katıldı.
03 Nisan 2014, Perşembe - 16:09

2 BİN KİŞİ KATILDI

AK Parti'den 2014 yerel seçimlerinde Belediye Başkan adayı olan ve 30 Mart'ta yapılan seçimlerde Belediye Başkanlığını kazan Ali Toltar, önceki gün Dilovalıları Halise yemeğinde buluşturarak seçim sonuçlarını kutladı. Ağrı'nın meşhur Halise yemeğinde tüm Dilovalıları buluşturan Toltar'ın Halise yemeğine yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Sabah başlayan program öğlen saatinde son bulurken, Toltar burada tebrikleri de kabul ederken, misafirleriylede yakından ilgilendi. 

HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM

Masaları tek tek dolaşarak desteklerinden dolayı teşekkür eden Toltar, "Yapılan seçimlerde halkımız bizlere önemli bir sorumluluk vermiştir. Bizleri destekleyen yada desteklemeyen herkesin başkanı olacağım. Halkımıza hizmetkar olmak için çıktığımız yolda, Dilovası'nın geleceği için elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapacak ve Dilovası'nda başlayan değişim ve dönüşüme katkı sunacağız."dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki