Törk Terörü Lanetledi

Törk Terörü Lanetledi
13 Aralık 2016, Salı - 14:30

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nde Beşiktaş’ta gerçekleştirilen terör saldırıları ile ilgili “Nereden gelirse gelsin her türlü terörü nefretle kınıyor ve şiddetle lanetliyorum.” dedi.

İlçe Başkanı Yakup Törk şöyle devam etti, “Bu toplumu ölümlere alıştırmaya çalışan, ister içeriden ister dışarıdan olsun, her türlü terörü ve terör örgütünü nefretle kınıyoruz.” Terör örgütlerinin, Türkiye’yi kaosa sürüklemek için çaba içerisine girdiğini dile getiren Törk,

“Teröre alışmayacağız. Teröre karşı Cumhuriyet Halk Partisi olarak herkesten önce hem

ülkemize hem vatanımıza sahip çıkacağız, sonuna kadar her türlü katil teröre karşı

mücadele vereceğiz. Bu nereden gelirse gelsin, kim beslerse beslesin, hepsinin karşısında

olacağız.” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin bir kez daha bir arada olmaya ihtiyacı olduğunu vurgulayan Törk, “Şehit olan Polislerimiz, vatandaşlarımız ve yüzlerce yaralımız için içimiz kan ağlıyor. Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Terörü sadece kınamak yetmiyor, Cumhuriyet Halk Partisi olarak teröre karşı verilecek her türlü mücadeleye destek vermeye hazırız. Teröre karşı kişisel polemiklerle; kişisel hırslar, günlük çıkarlar ve parti menfaatleri için bu ülkeyi heba etmeyelim.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki