Tügva Kış Okulu Başladı

01 Kasım 2015, Pazar - 16:09

Türkiye Gençlik Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi ve Kocaeli’de bir ilki gerçekleştirerek 8 ay sürecek “KIŞ OKULU” programını başlattı.

KIŞ OKULU 8 AY SÜRECEK

TÜGVA Kocaeli 1,5 yıl önce faaliyete başlamasına rağmen geçtiğimiz dönem sonu büyük bir işe imza atarak 200 öğrenciyle Yaz Okulu yapmıştı. Şimdi ise yine en az onun kadar önemli ve bir ilke imza atarak 8 ay sürecek hem bayanlar hem de erkekler için olan Kış Okulu’nu başlattığını açıkladı. Eğitim kalitesi ve binadaki sınıfların kapasitesi açısından öğrenci sayısını da 70 olarak sınırladı. Kış Okulu’nda Kur'an-ı Kerim, Karakter Eğitimi, Temel Matematik, İngilizce, Arapça ve Osmanlıca eğitimleriyle birlikte yine sosyal ve kültürel faaliyetler, geziler, oyunlar, eğlenceler ve sanatsal eğitimler de öğrencilerin hizmetine sunulacak.

EĞİTİMLE EĞLENCENİN BULUŞTUĞU YER

Vakıf binasında gençlere sundukları; PC (Bilgisayar), Play station, Xbox, masa tenisi, tabu, satranç, kütüphane, etütler, kurslar, geziler, sohbetler, sanatsal ve kültürel faaliyetler ve mescid gibi imkanları gören öğrenciler TÜGVA’da hem eğleniyor, hem de öğreniyor. TÜGVA öğrenciler için bulunmaz bir fırsat oluşturmuş. Gerek bina içindeki imkanlar, gerekse eğitim faaliyetleri, hepsi geleceğin gençliğini şekillendirmek için özenle hazırlanmış. Çocuğunun bu fırsatlardan yararlanmasını isteyen ailelerin yapması gereken tek şey çocuklarını vakıfa kayıt ettirmek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki