TÜGVA YAZ OKULU'NDA ZORU BAŞARDI

04 Temmuz 2015, Cumartesi - 01:49

Gençliğin geleceği, geleceğin gençliği sloganıyla yola çıkan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli İl Temsilciliği, daha 1 sene önce faaliyete başlamasına rağmen ilk yaz okulunu geçtiğimiz günlerde başlattı. 250 öğrencinin katıldığı yaz okulunun hem fiyatının natif yaz okullarına göre ucuz olması hem de içerik olarak dolu bir programın hazırlanması, velilerin ilgisini çekti.

DOLU DOLU BİR YAZ OKULU

Türkiye Gençlik Vakfı, uzun ve yorucu bir dönemin ardından tatili hak eden çocuklara, birbirinden farklı yarışmalar, turnuvalar, yüzme, PC ve Konsol (Xbox one-Play Station 4)oyunları, masa tenisi, satranç, Lazer Park, Buz Pateni, Ebru Sanatı, Film gösterimleri, 40 Hadis Yarışması, gibi daha birçok etkinlik hazırladı. Bir yandan Sosyal faaliyetlerle öğrencileri eğlendiren TÜGVA diğer yandan da Kur’an-ı Kerim, İlmihal, Adab-ı Muaşeret, Peygamberler Tarihi, Haramlar-Helaller ve Siyer-i Nebi gibi ilmi eğitimlerle çocukların manevi hazinelerine yatırım yapmayı ihmal etmedi. Kısacası TÜGVA’ya gelen öğrenciler hem eğlendi hem de öğrendi.

TÜGVA’DA EĞİTİM VE EĞLENCE 7 GÜN AÇIK

15 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında olan Yaz okulu’nun ardından TÜGVA Binası’nda Kurslar, etütler ve Sosyal Faaliyetler haftanın 7 günü saat: 09:00 – 19:00 arası devam edecek. 5 katlı binada hizmet veren TÜGVA KOCAELİ, bayan ve erkek eğitim katları, mescitler, Bilgisayar sınıfları, Spor ve Eğlence Katı, Kütüphane, İdari Kat, Konferans Salonu ve dinlenme salonuyla 5 yıldızlı hizmet sunmaya devam edecek.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki