TÜKSİAD Daha Çok Çalışacak

TÜKSİAD Daha Çok Çalışacak
01 Ağustos 2016, Pazartesi - 11:35

Tüm Kobi Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, TÜKSİAD olarak istihdama ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sunmak için çok çalışacaklarını söyledi.

Tüm Kobi Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Nurettin Aslantürk,  Türkiye’ye göz diken hainlere karşı ekonomimizin çok daha güçlü olması gerektiğini belirterek, TÜKSİAD olarak istihdama ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sunmak için çok çalışacaklarını söyledi.

Tüm Kobi Sanayici ve İşadamları Derneği’nin haftalık yönetim kurulu toplantısı genel başkan Nurettin Aslantürk başkanlığında gerçekleşti. Aslantürk, toplantıya tam kadro katılan yönetim kurulu üyelerini çalışma ofisinde kahvaltıda ağırladı. Milli iradenin zaferi ile sonuçlanan hain darbe girişimin tüm yönleri ile ele alındığı toplantıda Başkan Aslantürk ve yönetim kurulu üyeleri tek tek söz olarak, görüş ve düşüncelerini dile getirdiler.

ASLANTÜRK: HAZIRIZ
15 Temmuz darbe girişiminin Türkiye’ye diz çöktürmek isteyen ve uluslararası bağlantılı hainlerin askeriye içindeki cunta tarafından yapılmak istenen ve milletin zaferi ile sonuçlanan demokrasi zaferi olduğunu ifade eden TÜKSİAD Genel Başkanı Nurettin Aslantürk, "Devlet büyüklerimizin cesareti ve dik duruşu, milletimizin feraseti, milletimizin vatan, ezan ve bayrak sevgisi sayesinde hamdolsun uçurumun kenarından döndük. Bizim bizden başka dostumuz yok. Bundan sonra çok uyanık olmak zorundayız. Milli ve manevi değerlerimize bağlı nesil yetiştirmek zorundayız. Şehit kanı ile sulanmış kutsal vatan toprağında gözü olan hainler dün olduğu gibi bugün ve yarında boş durmayacak. Asil milletimiz bir ve beraber olduğu sürece Türkiye’ye kimse diz çöktüremeyecek. Güçlü bir ülke olmak için güçlü bir ekonomi şart. 2023 hedefimiz ekonomide dünyanın en güçlü ilk 10 ülkesi olmak. Bu hedefimize ulaştığımız takdirde Türkiye’nin önünde hiç kimse duramayacak. Bu hedefe daha kısa sürede ulaşmak için, çok çalışıp, çok üretmeliyiz. 400’ye yakın üyemiz ile ekonomin kalbi olan Kocaeli’nde biz üzerimize düşen görevi her zamankinden daha fazla yapmaya hazırız. TÜKSİAD olarak istihdama ve ekonomiye daha fazla katkı sunmak için bir dizi eylem planları hazırlayıp hayata geçirerek vatanımıza ve milletimize karşı daha fazla katkı sunmak istiyoruz" diye konuştu.

GÜÇLÜ EKONOMİ OLMAZSA OLMAZ
Üç saat süren toplantıda yönetim kurulu üyeleri tek tek söz olarak hain darbe girişim ile ilgili görüş, öneri ve yapılması gerekenleri açıkladı. Milletin silahı ile millete kurşun sıkan hainlere karşı mücadelede TÜKSİAD’ın omuzlarına düşen yük ve sorumluluğun bilincinde olduğunun vurgulandığı toplantıda, güçlü bir ülke olmak için güçlü bir ekonominin olmazsa olmaz olduğu, TÜKSİAD camiasının ekonomiye ve istihdama katkı sunmak için her zamankinden daha fazla çalışacağının altı çizildi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki