TÜMSİAD Gebze Şubesi’nden MÜSİAD’a ziyaret

TÜMSİAD Gebze Şubesi’nden MÜSİAD’a ziyaret
24 Kasım 2016, Perşembe - 13:03

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi Yönetim Kurulu olarak MÜSİAD Gebze Şubesi’ne ziyarette bulundu. TÜMSİAD heyetini MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Ali Kurt ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladılar. Ziyarette TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, Başkan Yardımcıları Fehmi Okuyucu ve Ali Kuzu Bektaş ile Yönetim Kurulu üyeleri Ümit Çelik, Turgay Mercan ve Şube Genel Sekreteri Önder Arslan yer aldı.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, ziyarette şube olarak yaptıkları faaliyetlerden bahsetti. Türkiye’de faaliyet gösteren iki büyük iş adamları derneği olarak iş dünyasında önemli bir yere sahip olduklarını, daha çok KOBİ’ler bazında iş dünyasına hitap ettiklerini ifade eden Başkan Korkmaz, Gebze’nin ticari olarak gelişmesi ve kalkınmasında yapılabilecek ve önemli değer ifade edecek ortak projelerde rahatlıkla buluşabileceklerine inandıklarını belirtti.

MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Ali Kurt, TÜMSİAD’ın kendilerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Kurt, 9-12 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy’de yaptıkları ve katılımın iyi olduğunu belirttiği savunma ve havacılık fuarından gözlemlerini dile getirdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki