TÜMSİAD Kocaeli genel merkeze gitti

TÜMSİAD Kocaeli genel merkeze gitti
12 Mart 2016, Cumartesi - 11:31

TÜMSİAD Kocaeli Şube Yönetim Kurulu, TÜMSİAD Genel Merkezi’ne giderek, Genel Başkan Yaşar Doğan’ı ziyaret etti

 

TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz ve şube yönetim kurulu, TÜMSİAD Genel Merkezi’ni ziyaret ederek Genel Başkan Yaşar Doğan ile görüştü.
Genel Merkez ve şubelerin çalışma felsefeleri hakkında konuşan Yaşar Doğan “Ekonomi, kamu ve özel sektörün itici gücü. Ekonomiyi hareketlendirdiğinizde yatırımlar tüm boyutlarıyla milletimize fayda üretecektir. Bununla birlikte TÜMSİAD olarak bizler de bunları yaparken sadece iktisadi başarıları desteklemeyeceğiz ahlaki noktada da ekonomiye katkı sağlayacağız. Kocaeli Şubemiz de kurulduğundan bu yana bu misyonunu yerine getirmektedir’’ dedi.


MARKA DEĞERİ YÜKSELTİLECEK
TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz ise ziyaret sırasında şunları söyledi: “Üyelerimizin kurumsallaşması ve markalaşmasına destek olmaktayız. Bu dönemde Kocaeli Şube artık üyelerinin marka değerini yükseltecek faaliyetlerini sürdürecektir. Bunun için hem yurt içi hem de yurt dışı organizasyonlarda genel merkezle ortak çalışmalar yapmak istemekteyiz.” Ziyaretin sonunda, Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, Genel Başkan Yaşar Doğan’a tablo hediye ederek ziyaretlerini tamamladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki