TÜMSİAD üyeleriyle bir araya geldi

TÜMSİAD üyeleriyle bir araya geldi
09 Ekim 2016, Pazar - 13:19

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi, üyelerini tanışma ve karşılıklı iş imkânlarını değerlendirme amacıyla birbirine yakın sektörleri dernek merkezinde bir araya getirmeye devam ediyor. Bu sene onuncusu düzenlenen kahvaltılı program, TÜMSİAD Gebze Şubesi İş Geliştirme ve Yatırım Komisyonu Başkanı Muhittin Yiğit tarafından organize edildi.

Van’da İran İhracat Zirvesi ve Pakistan’a İş Gezisi Düzenlenecek

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, üyeleri için, yurt dışı konusunda çeşitli organizasyonların düzenlendiğini, bunlar arasında yakın zamanda Van Şubesi’nin koordinasyonunda 27-30 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan İran İhracat Zirvesi ve fuarı olduğunu hatırlattı. İran’dan 200 kişilik alım heyetinin geleceğini, aynı zamanda Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi’nin de programa katılacaklarını anlattı. Ayrıca, İstanbul Şubesi tarafından 05-09 Kasım 2016 tarihleri arasında da Pakistan’a iş gezisi düzenleneceğini belirtti.

TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, kahvaltı ve karşılıklı diyalog şeklinde yapılan bu toplantılarla TÜMSİAD üyelerinin birbirleriyle olan ticaret hacimlerini artırmayı hedeflediklerini belirtti. Yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği programlara mevcut üyelerinin yanı sıra, yeni üye adaylarının da davet edildiğini belirten Başkan Korkmaz, onların da TÜMSİAD ailesiyle tanışma fırsatı bulduklarını ifade etti.  

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki