Turan Ailesinin Acı Günü

Turan Ailesinin Acı Günü
19 Aralık 2016, Pazartesi - 14:43

Çayırovanın Eski Ailelerinden Olan Turan Ailesi Gelen Acı Haber İle Sarsıldılar Çayırova AK Parti Kuruculularından Olan Her Kesim Tarafından Sevilen Şaban Turan(48) Yakalandığı Amansız Hastalık Sonucu Tedavi Gördüğü Darıca Farabi Hastanesinde Hayata Veda Etti. Turan Ailesi Büyükleri Cenazede Buluştu. Son Yolculuğuna Dost Ve Sevenleri Yalnız Bırakmadılar.

TURAN AİLESİNİN ACISINA ORTAK OLDULAR

Cenaze namazına Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve Yöneticileri, Çayırova AK Parti eski belediye başkan adayı Bünyamin Laçin, Çayırova Eski belediye başkanı Ziyaettin Akbaş, Çayırova AK parti belediye meclis üyeleri Murat Karaca, Vahit Terzi, Erhan Saridede, Şaban Güllüce,Cemil Göksu, DP Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş ve yöneticileri, Çayırova Kızılay şube başkanı Halil Keskinoğlu, Çayırova Genç Osman derneği başkanı Celal Akbaş ve yönetimi, Yenimahalle Muhtarı Handan Cengizin Eşi Sami Cengiz, Çayırova Anadolu spor derneği başkanı Mücahit Polat ve yöneticileri,  çok sayıda STK başkanları ve yöneticileri cenaze merasiminde hazır bulundular.

DUALAR İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Çayırovanın Eski Ailelerinden Olan Turan Ailesi Gelen Acı Haber İle Sarsıldılar Şaban Turan (48) yakalandığı amansız hastalık sonucu hayata veda etti. Çayırova gerçekleşen buluşmada gözyaşları sel oldu, cenazesi öğle namazına müteakip Çayırova Yenimahalle Merkez camiinde kılınan cenaze namazı sonrası sevenleri son yolculuğuna Akse Mezarlığı aile kabristanında defnedildi. Turan’ Ailesi taziyeleri Çayırova Gençosman ve Taşocağı köyü derneğinde kabul etti. Bizde Yakıntakip gazetesi ailesi olarak, (Merhum) Şaban Turan'a Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki