TURAN, ‘ÇAYIROVA’YA HİZMET İÇİN VARIZ’

Çalışmalarını yoğunlaştıran İskender Turan, gittiği her ortamda proje bazlı açıklamalarının yanısıra,Belediyeyi en iyi yönetecek kadroların kendilerinde olduğunu iddia ederek Belediyeyi alacaklarını söyledi.
02 Mart 2014, Pazar - 15:29

Turan yaptığı konuşmada;

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Çayırova Belediye Başkan  adayı İskender TURAN, bu seçimlerde halkın temiz dürüst siyaset yapanların yanında yer alacağını söyleyerek şöyle devam etti.

 Bütün hesapların alt üst olacağı gün yaklaşmaktadır. MHP gönüllü ordusuyla güçlü kadrosuyla iktidara yürümektedir. Çayırova halkı Çayırovayı bugüne kadar idare edenlerin ne kadar ihmal edildiğini sınırlarından tutun,sağlık,eğitim,sosyal,kültürel,ulaşım her alanda yeterince ihmal edildiği artık bu ihmallere sebebiyet veren partilere dur diyecektir. Zira Çayırova halkı hizmet beklemektedir. Çayırovayı Kocaelinin vizyonu yapacak olan kadro gönüllü hizmet ordusu MHP kadrolarıdır.Biz kendimizi değil Çayırovayı değiştirmek için geliyoruz. Onun için 30 mart da bütün hesaplar değişecek Çayırova halkı bu defa MHP diyecektir, biz Çayırovalıyız, Çayırovaya hizmet için varız.Dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki