Türk Ocaklıları “Yeter artık” diyor

Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı, Yücel alpay Demir, son günlerde yaşanan terör olayları hakkında yazılı bir açıklama yaparak, “Türk Ocakları olarak yeter artık” dediklerini belirttiler
21 Ağustos 2015, Cuma - 18:00

ÜZÜNTÜMÜZ ÇOK BÜYÜK

Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı, Yücel Alpay Demir, yaptığı yazılı açıklamada, ”PKK terörü hain saldırılarına devam ediyor, memleket evlatları bir bir toprağa düşüyor. Diyarbakır - Lice’de dün çıkan çatışmada 4 askerimiz şehit olurken Siirt’te zırhlı araca düzenlenen bombalı saldırıda 8 askerimiz şehit oldu. Başta Bugün son yolculuğuna Derince’den uğurladığımız şehidimiz Emre Kaan ARLI olmak üzere bütün Şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve büyük Türk milletine başsağlığı diliyoruz.” Dedi.

DEMİR: PKK DİZ ÇÖKECEK

Demir,” Şehitlerimizin mübarek kanlarını yerde bırakmamanın tek yolu, güvenlik güçlerimize acilen vur emrinin verilmesi eli kanlı canileri üreten, besleyen ve cesaretlendiren terör çarkının polis ve ordumuzun silleleriyle paramparça edilmesidir. Siyasetçilerimizden beklentimiz ordumuzun ve polisimizin elini güçlendirecek tüm yasaları acilen hayata geçirmeleridir. Ve bilinmelidir ki , pkk terör örgütüne tüm fraksiyon ve uzantılarıyla adalet önünde diz çökertilene kadar mücadeleyi sürdürmek yalnızca bir güvenlik meselesi değil aynı zamanda manevi bir sorumluluktur.” Dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki