Türkiye eski Türkiye değil

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, Ak Parti'nin 12. kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
14 Ağustos 2013, Çarşamba - 16:45

AK Parti'nin her zaman halkın yanında yer alan bir parti olduğunu ifade eden Okur, şunları kaydetti:

“Aziz milletimizin teveccühü ve büyük desteği ile AK Parti’yi doğuran irade, Türkiye’nin değişmez, adalet ve kalkınmanın yanında ileri demokrasiye olan özlemin iradesidir. Maddi ve manevi dinamiklerine bağlı ve saygılı olan AK Parti, milletimizin vicdanının sesidir. Siyasetimiz, sadece milleti esas alan bir siyasettir. AK Parti yol oldu, köprü oldu… Okul oldu okuttu, sevgi evi oldu herkesi bağrına bastı, hastane oldu ayrım yapmaksızın herkese şifa dağıttı. Yoksula iş, işçiye güvence oldu. AK Parti ekonomiye güç, dış politikaya itibar oldu.”

EKONOMİK OLARAK GÜÇLÜYÜZ 

Güçlü bir ekonomi partisi olduklarını söyleyen Vekil Okur, "Biz güçlü bir ekonominin partisiyiz. Biz artık her an kriz bekleyen, her krizde cebindeki, elindeki parası birilerince çarpılan, yüksek enflasyon altında ezilen bir devlet değiliz. Bizim yolumuz diyalogun, saygı ile her sorunu müzakere edebilmenin, demokrasi içinde her sese kulak vermenin yoludur" diye konuştu.

ESKİ TÜRKİYE DEĞİL

Okur, "AK Parti olarak 12. yılını kutladığımız bu günlerde 11 yıllık iktidarımız ile milletimizle kucaklaşan, milletine hizmet veren, ülkesini dünyanın her yerinden itibarlı konuma getiren bir parti olduk. AK Parti ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ülkemiz dünyanın gelişmiş ve ekonomisi büyüyen ülkeleri arasında yer almanın haklı gururunu yaşadık. Artık Türkiye eski Türkiye değil. Artık Türkiye milletimizin hayal ettiği büyük Türkiye oldu. Bize bu gururu yaşatan milletimize bir kez daha teşekkür ediyoruz. Biz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti her zaman en iyisini hak ediyor. AK Parti'nin kuruluşunun 12. yıldönümü milletimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki