Türkiye Saadet’e koşuyor

15 Mart 2015, Pazar - 01:40

 

Saadet Partisi’nin Kocaeli bölgesinde Milletvekili olabilmek için başvuru yapan 54 aday adayı ile birlikte Ankara’ya mülakata gittiklerini ifade eden Gebze Karargah Başkanı Necati Korkmaz, gerçekleşen çalışmanın çok verimli olduğunu söyledi.

 

7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Saadet Partisine Türkiye’de rekor bir başvurunun olduğunu ifade eden Gebze Karargah Başkanı Necati Korkmaz Kocaeli’den milletvekili aday adayı olan 54 dava insanı ile Ankara’da mülakata katıldıklarını ifade etti.

 

“11 YILDIZ BELİRLENECEK”

Saadet Partisi Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcılarındna oluşan bir heyetin karşısına geçen Milletvekili aday adayı arkadaşların Kocaeli ve ülke için neler planladıklarını aktardıklarını belirten Başkan Korkmaz, “Her biri birbirinden değerli 54 tane pırlanta ile yola çıktık. Umuyoruz ki Genel Merkezimiz yaptığı mülatatan sonra yapacağı istişarelerle Kocaelimiz ve Ülkemiz için en doğru kararı vererek Kocaelinin 11 yıldızını belirleyecektir. Biz çalışmamız yaptık. Bundan sonra da 11 yıldızımızın ardında onları meclise sokmak için tüm gücümüz ve bilgi birikimimizle çalışacağız” dedi.

 

“HALK BİZİ MECLİSTE GÖRMEK İSTİYOR”

Mülakat için gittiğimiz Genel Merkezimizde şunu gözlemlediklerini söyleyen Başkan Korkmaz, “Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinden gelen milletvekili aday adayı arkadaşlarımızla, il başkanları, ilçe başkanları ve Karargah Başkanları ile istişareler yaptık. Teşkilatlarımız 1978 milletvekilliği aday adaylığı ile adeta abluka altına alınmıştır. Bu bize şunu gösteriyor. Halkımız bizi mecliste görmek istiyor. Tüm teşkilatlarımız da bu önemli görevi yerine getirmek için çalışıyor. Bu seçimde halkımızın da teveccühü ile mecliste halkı temsil etmek için yer alacağız.” dedi.

 

Karargah Başkanı Korkmaz, gerçekleşen mülakatın ardından Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk ve Adalet eski Bakanımız Şevket Kazan’ı ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi verdiklerini söyledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki