Türkiye Şampiyonası’nda ter dökecekler

Gebze Kapalı Spor Salonunda yapılan Kick Boks Kocaeli İl seçmelerinde Darıca İdeal Spor’un 5 sporcusu başarılı olarak Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda Kocaeli’yi etme hakkı kazandı.
24 Haziran 2014, Salı - 15:34

Darıca İdeal Spor kulübü Kick Boks branşında da başarılar elde etmeye devam ediyor. Antrenör Serdar Suci tarafından hazırlanan Darıca İdeal Kick Boks takımı Kocaeli şampiyonasında başarılı sonuçlar elde etti. Gebze Kapalı Spor Salonunda yapılan Kick Boks Kocaeli İl seçmelerinde Darıca İdeal' den 5 sporcu seçmelerde başarılı olarak Kick Boks Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

5 SPORCU TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA

Şampiyonada  Sefa Suci ve Süleyman Turan ve Murat Yaşsöğüt birinci, Emre Yaşsöğüt  ile Anıl Ölmez ikinci olmayı başararak Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.  Antrenör Serdar Suci yönetiminde çalışmalarını sürdüren Kick Boks takımı başarılı performansını Türkiye Şampiyonasında da göstereceğinden emin olduğunu söyleyen kulüp başkanı Ahmet Akçay "İlçemizi sporun bir çok dalında başarılı bir şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Başarılı öğrencilerimizi tebrik ediyor Türkiye Şampiyonasında şimdiden başarılar diliyorum." dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki