UKUB Gebze’de eğitim verecek

26 Ağustos 2015, Çarşamba - 14:28

UKUB'un düzenlediği mesleki eğitimlerin 2015 yılı 2. dönemi Eylül ayında başlıyor. Eğitimler Bursa'nın yanı sıra Gebze ve İstanbul'da da verilecek.

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) tarafından sektöre vasıflı personel yetiştirilmesine katkı sağlamak için kurulan Ulusal Kalıpçılık Eğitim Merkezi'nin (UKEM) 2015 yılı 2. dönem eğitim takvimi belli oldu. UKUB Başkanı Şamil Özoğul, 2. dönem eğitimlerinin eylül ayında başlayıp, aralık ayında sona ereceğini bildirdi.

Şamil Özoğul, UKEM bünyesindeki 2. dönem eğitimlerinin sektörden gelen talepler doğrultusunda belirlendiğini söyledi. 2. dönemde Bursa'nın yanı sıra Gebze ve İstanbul'da da eğitim verileceğinin altını çizen Özoğul, Lazer Teknolojilerinin Kalıpçılık Sektöründeki Uygulamaları Eğitimi ile ikinci dönemin başlayacağını belirtti. Özoğul, "Bilgisayar Destekli Talaşlı İmalat Teknolojileri (CAM), Geometrik Boyutlandırma ve Toleranslandırma, Delik Delme Teknolojileri, Proje Yönetimi ve Planlama, Plastik & Metal Enjeksiyon ve Metal Form Verme Kalıplarında (PVD) Kaplamalar ve Uygulama Örnekleri, Kauçuk ve Kauçuk Kalıpçılığı, Kalıp Malzemeleri ve Isıl İşlem konu başlıklarıyla 2. dönem eğitimler verilecek" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki