Ülke sanayisine hizmet etmek kutsal bir görevdir

07 Eylül 2014, Pazar - 14:32

Başkan Karaosmanoğlu, Gebze'de elektrik ürünleri ve kondansatör imal eden KONDAŞ firmasına konuk oldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, sanayicilere ve çalışanlara dönük ziyaretleri kapsamında Gebze'de elektrik ürünleri imal eden KONDAŞ Kondansatör Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ne konuk oldu. Başkan Karaosmanoğlu, ziyarette fabrika yönetimi ve çalışanlarla bir araya geldi.

 

EMEKÇİMİZİN VE YATIRIMCININ YANINDAYIZ

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli genelindeki sanayicileri, fabrikaları, iş yerlerini ve çalışanları zaman zaman yerinde ziyaret ederek, onlarla fikir alışverişinde bulunuyor. Bu çerçevede KONDAŞ'a düzenlenen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu'nu fabrikanın sahibi ve genel müdürü Ahmet Başaran'la yöneticiler karşıladı. Başkan Karaosmanoğlu önce çalışanlarla beraber öğlen yemeği yedi. İşçilerle yemek sırasına giren Başkan Karaosmanoğlu, aynı masayı paylaştığı personelle sohbet etti. İş barışının örneğini burada gördüğünü söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, "Emekçilerimizin burada huzurlu olması bizim için mutluluk kaynağıdır" açıklamasını yaptı.

 

ÇEVRE DOSTU SANAYİCİLER BAŞTACIDIR

Ülkeye uzun yıllardır hizmet eden ve vergileriyle yerel yönetimlerin hizmet vermesine katkı sağlayan sanayicilerin doğru işlerinde yanında yer aldıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, emekçilerin de sağlıklı bir kentte yaşamaları için çalıştıklarını belirtti. Yeşil sanayi anlayışını kentte yerleştirme konusunda önemli bir aşama kaydettiklerini belirten Başkan Karaosmanoğlu, çalışmalarının bu hassasiyetle devam edeceğini ifade etti. 1974 yılında kurulan ilk kondansatör üreticisi olan KONDAŞ, ziyarette çevreye olan duyarlılığıyla dikkat çekti. 100 personeliyle 20 dönüm arazi üzerine kurulu KONDAŞ'ın gelişen Türkiye'de önemli bir üretim üssü olma yolunda ilerlediği bilgisini alan Başkan Karaosmanoğlu, "Şehrimizde sanayi ile barışık ve çevreye saygılı yeni kurumların oluşması için desteğimizi esirgemiyoruz. Çevre dostu sanayicilerimiz bizim baş tacımızdır" dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki