ÜLKEMİZ İÇİN MEYDANLARDA NÖBETE DEVAM....

ÜLKEMİZ İÇİN MEYDANLARDA NÖBETE DEVAM....
24 Temmuz 2016, Pazar - 14:48

Darıca Hospıtalpark hastanesi Yetkilileri hastanenin resmi sitesinden bir bildiriği yayınlayarak,top yekün demokrasi nöbetine devam edeceklerini bildirdiler.Hastane yetkilileri tarafından yazılı olarak yapılan bildiride şu ifadelere yer verildi.

 


15 Temmuz gecesi ülkemizin halkın çoğunluğu ile seçilmiş Reisi Cumhur'una haince bir planla düzenlenen saldırı girişimini ve ülkemize ve vatandaşlarımıza yapılan akıl almaz darbe girişimini milletimiz ve milli kurumlarımız basiret li ve tek yürek tek millet tek devlet kavramını içlerine sindire sindire bu alçakça darbe girişimini önlemiştir. Halkımız hürriyet ine istiklaline aynı Osmanlı gibi sahip çıkmıştır.

Darbe teşebbüsüne karşı mücadele eden askerimize, polisimize, istihbarat elemanlarımıza, vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
İstiklaline, insan haklarına, milli iradeye, devletine sahip çıkan vatandaşlarımıza, siyasi partilerimize, medyaya, sivil toplum örgütlerine gönülden teşekkür ediyoruz.

Bu terör örgütü üyeleri bu Ülkenin bölünmez bütünlüğünü bilmezler mi? Biz Çanakkale de şehit olan şehitlerin torunu Peygamberin ümmetiyiz. İstiklal mücadelesi için ne gerekiyorsa yaparız. Biz rabbimin ipine sarılmışız İman dolu bir göğsümüz var, teröristlere fırsat vermeyeceğiz, bu böyle biline! Bizler bu Ülkenin Nene Hatunlarıyız! Can'ımız kanımız Allah için, Ülkemizin selameti için helal olsun.

Bu mücadele hepimiz için bir kurtuluş savaşıdır. İlan edilen olağanüstü hal bu kapsamda değerlendirilmelidir. Telaşa gerek yok, Allah'a şükür bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan işinin başındadır, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım işinin başındadır, Kahraman Ordumuz ve Emniyet Teşkilatımız görevinin başındadır ve halkımız meydanlarda vatan savunmasındadır. Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ın ikinci emrine kadar .Hainler yuvalandıkları inlerden alınarak hesap vermek üzere devletin adaleti önüne çıkarılmaktadır.

Ordu içinde örgütlenmiş bu terörist çetenin tamamen ortaya çıkartılmasını ve adalet önünde hesap vermesini bekliyoruz.

Hayatını kaybeden kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki