Umutlar gerçeğe dönüşecek

Şekerpınar bölgesinde dün esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, halkın ve esnafın çok sıkıntılı olduğunu, yerel yönetim hizmetleri hususunda bölgeyi çok zayıf bulduklarını söyledi. Bayrak: “ Halkımız bizi güler yüzle ve ümitle karşıladı. İnşallah onların umutları Saadet Partisi ile 30 Mart’ta gerçeğe dönüşecektir!” dedi.
13 Şubat 2014, Perşembe - 16:25

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak dün Şekerpınar bölgesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Bu ziyaretleri gazetemize değerlendiren Bayrak, ziyaretler sırasında halktan çok büyük ilgi gördüklerini ifade etti.

“ŞEKERPINAR VE CUMHURİYET HİZMET BEKLİYOR!”

Dün Cumhuriyet ve Şekerpınar mahallelerinde gerçekleşen esnaf ziyaretlerini gazetemize değerlendiren Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak: “ Halkımız geçim zorluğundan dolayı. Ayrıca yerel hizmetlerin özellikle Şekerpınar bölgesinde çok az ve hiç yok denecek kadar olmasından dolayı da sıkıntılı. Biz Çayırova genelindeki seçim gezilerimizde ve ziyaretlerimizde bunu görüyoruz. Halkımız gerçek hizmet yapacak yöneticileri özlemiş bir türlü gelemeyen hizmetleri bekliyor. Ücra köşedeki bu iki mahallemiz de 30 Mart seçimlerinden sonra işbaşına gelecek olan belediye yönetiminden bir türlü gelmeyen ve gerçekleşmeyen hizmetleri bekliyor” dedi. Bayrak ziyaret ettikleri esnafa, belediye başkanı seçilmesi halinde yapacakları hizmet projelerini anlattığını da söyledi.

“GÜLER YÜZLE KARŞILANDIK!”

Bayrak Şekerpınar Bölgesi izlenimleri konusunda da: “Bugün Şekerpınar Mahallemizde Esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Bizleri güler yüzle karşılayan tüm esnaflarımıza ve bölge halkımıza teşekkürlerimi sunarım” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki