Ünlü: 26 milyon kişi depresyonda

02 Şubat 2016, Salı - 15:41

Haftalık değerlendirme toplantısı öncesi konuşan Aydın Ünlü, ilimizde ulaşımla ilgili yapılan çalışmaların sonunda zam geleceğini belirterek, “AKP hükümetlerinde milletimiz beklediğini bulamadı” dedi.MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, parti binasında haftalık değerlendirme toplantısı öncesi basına açıklama yaptı. Yeni Türkiye söylemini eleştiren İl Başkanı Ünlü, “AKP hükümetlerinde milletimiz beklediğini bulamadı. AKP’yi yönetenler gerekeni yapamıyor. Ulaşım noktasında yapılan çalışmaların sonunda zam gelecektir” ifadelerini kullandı.

“AKP’NİN YENİ TÜRKİYE’Sİ BU”

7 ayda 250 şehit verildiğini dile getiren Aydın Ünlü, “Günümüzde 26 milyon insanımız anti depresyon ilaçları kullanıyor. Suç olayları istatistik raporlarına göre hat safhaya ulaşmış durumda. AKP’nin yeni Türkiye’si işte budur. Oy verenlere diyecek lafımız yok ama bugün yaşananların tek sorumlusu yine AKP’dir. Güneydoğu’da yaşananlarla ilişkin AKP’nin arkasındayız. Teröriste bile ‘devlet’ dedirtmek gerekiyor” dedi.

“KOCAELİ HALKINI KANDIRMAK İÇİN”

Büyükşehir Belediyesi tarafından 240 otobüsün satın alınmasının ardından Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi üyelerinin belediyenin önüne gelerek eylem yapmasını da değerlendiren Ünlü, “Belediye ile otobüsçüler her dönemde karşı karşıya geliyor. Belediye yine araç aldı diye kamuoyunda otobüsçülerin isyanı gündeme geldi. Ama inanın ki bu konu ‘otobüse zam’ konusunda bitecek ve şimdi sesini yükseltenler zam yapıldıktan sonra seslerini kesecekler. Bu Kocaeli halkını kandırmak adına oynanan bir oyundur” sözlerini kullandı

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki