Ünlü ; Bizim için saha çalışmaları önemli

Ünlü ; Bizim için saha çalışmaları önemli
30 Kasım 2016, Çarşamba - 15:30

MHP aylık ilçe başkanları toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, teşkilat olarak referandum öncesi saha çalışmalarına başlayacaklarını ve genel merkezin belirlediği politikaların alt yapısının hazırlanması noktasında adımlar atacaklarını vurguladı.

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, "Bizim için saha çalışmaları önemli.  6 Aralık Salı günü başlayıp, 23 Aralık Cuma günü bitecek olan saha programlarında hem önümüzdeki ay genel merkezimizin illere yapacağı toplantının alt yapısını yapmak, hem teşkilatları önümüzdeki beklenen referandumla ilgili çalışmaların alt yapısını yapmak, teşkilatları diri tutmak, sandık görevlileri, okul başkanları, müşahidlere kadar çalışmalarımızı hazırlamak anlamında MHP ilçe başkanları ve yönetimi ile sahaya inecek" ifadelerini kullandı.

Aylık ilçe başkanları toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, "MHP Kocaeli Teşkilatları 6 Aralık 2016 Çayırova ile başlayacak olan saha programını değerlendirmek amacıyla bir araya geldik. Bizim için saha çalışmaları önemli. 23 Aralık Cuma günü Başiskele ile bitecek olan saha programlarında hem önümüzdeki ay genel merkezimizin illere yapacağı toplantının alt yapısını yapmak, hem teşkilatları önümüzdeki beklenen referandumla ilgili çalışmaların alt yapısını yapmak, teşkilatları diri tutmak, sandık görevlileri, okul başkanları, müşahitlere kadar çalışmalarımızı hazırlamak anlamında MHP ilçe başkanları ve yönetimi ile sahaya inecek. Bu sahadaki değerlendirmeler, inanıyorum ki genel merkezimizin Kocaeli programıyla, özleşecek. Bir de bunun alt yapısını yapmış olacağız. 2 program bir araya geldiğinde Kocaeli hem genel merkeziyle, hem ilçe teşkilatlarıyla, mahalle başkanlarıyla, Kandıra’da ne konuşulursa Karamürsel’de aynı şeyin konuşulduğu, aynı söylemlerin söylendiği bir Kocaeli teşkilatları olacaktır" diye konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki