Ünlü; Kınamaktan başka ileri giden bir şey yok

Ünlü; Kınamaktan başka ileri giden bir şey yok
30 Haziran 2016, Perşembe - 21:26

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Atatürk Havalimanı’nda yaşanan saldırıyla ilgili konuştu. Ünlü, “Cumhurbaşkanı da Başbakan da kınıyor, İçişleri Bakanı da kınıyor, sokaktaki vatandaş da kınıyor. Ancak kınamaktan başka ileri giden bir şey yok” dedi

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında düzenlediği basın açıklamasında cumartesi günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin iftar programına katılmasıyla ilgili ilçe başkanlarıyla yapacakları toplantıyla ilgili bilgiler verdi. Basın açıklamasında ayrıca İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen saldırı ile ilgili ve genel merkez tarafından gönderilen “Oyun Bozulacak Neden” isimli kitapçık hakkında konuştu.

 

BİZİ HEYECANLANDIRIYOR

Basın açıklamasında İl Başkanı Aydın Ünlü, “Sayın genel başkanımız 2 Temmuz Cumartesi akşamı iftar programına gelecek. Antikkapı Restaurant yeşil alanda 4 bin kişilik bir programla başkanımızı karşılayacağız. Bugün bu konuyu ilçe başkanlarımızla ele alarak en iyi şekilde nasıl karşılayacağımızı konuşacağız. Bu bizi heyecanlandırıyor. Bu kadar yoğun gündem içerisinde buraya gelerek bizimle görüşmesi bizi mutlu ediyor” dedi.

 

BİZİ BÖLEMEYECEKLER

Konuşmasının devamında Atatürk Havalimanı’nda yaşanan patlamaya değinen Ünlü şunları söyledi: “İstanbul’da yaşanan vahim terör olayını kınıyoruz. Zaten kınamaktan başka yapabileceğimiz bir şey yok. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bugün yaşadığımız durumları bir bir anlattı ve onun anlattıklarını bugünlerde yaşıyoruz. Ama ne yaparlarsa yapsınlar bizi bölemeyecekler. Özellikle ülkücü camia var olduğu sürece bu teröristler hayallerine ulaşamayacaklar.

 

GÜVENLİK ZAFİYETİ

Ben bir siyasi parti il başkanıyım. İktidarda olmayan bir partinin il başkanıyım. Bugün olay sonrası biz de kınıyoruz. Cumhurbaşkanı da Başbakan da kınıyor, İçişleri Bakanı da kınıyor, sokaktaki vatandaş da kınıyor. Ancak kınamaktan başka ileri giden bir şey yok. Böyle olunca milletimiz bir istifa mekanizmasının oluşmasını bekliyor. Bu olaylar ne ile alakalıdır, güvenlik zafiyeti var mıdır bilinmesi gerekiyor.”

 

OYUN BOZULACAK

Konuşmasının sonunda genel merkez tarafından yayınlanan “Oyun Bozulacak Neden” isimli kitapçık hakkında bilgi veren Ünlü şunları söyledi: “Bu kitapçık sadece muhaliflerle ilgili değildir. Tüm Türkiye’de kurulan tuzaklar oynanan oyunlar bozulacaktır. Bunlar anlatılıyor. Bu konuda bilgilendirme kitapçıklarını hazırladık ve bunları tüm teşkilatlarımıza dağıtacağız. Tüm ülkücülerin ne yaşadığını bilmesi gereklidir.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki