Ünlü; Kocaelispor’a Destek Vereceğiz

Ünlü; Kocaelispor’a Destek Vereceğiz
26 Nisan 2016, Salı - 10:49

Kocaelispor’un şampiyon olarak 3. Lige yükselmesini üzerinde “Tesislerimiz Geleceğimizdir” yazılı forma giyerek kutlayan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, verdiği mesajda kent büyüklerini Kocaelispor tesislerine sahip çıkmaları için çağrı yaptı.

FORMA GİYDİ
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü bugün partisinin il binasında basın mensupları ile bir araya geldi. Ünlü hem kent hem de ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Başkan Ünlü, Kocaelispor’un şampiyon olarak 3. Lige yükselmesi sebebiyle basın açıklamasını üzerinde “Tesislerimiz Geleceğimizdir” yazılı Kocaelispor formasıyla yaptı. Ünlü, verdiği mesajda kent büyüklerini Kocaelispor tesislerine sahip çıkmaları için çağrı yaptı. 

KOCAELİSPOR’A DESTEK VERECEĞİZ
Kocaelispor’un şampiyon olması ile ilgili konuşan Ünlü, “Kocaeli’nin markası olan Kocaelispor, başarıyla kazandığı maç sonucunda şampiyon oldu. Öncelikle Kulüp Başkan Bahri Yavuz’u, futbolcuları ve halkı tebrik ediyorum. Başarıların mimarı onlardır, halktır, Hodri Meydandır. Biz bu mutluluklara hasret kaldık. Önümüzde ki günlerde bu başarıların daha da artmasını diliyoruz. Öncelikle Bakanımız Fikri Işık ve belediye başkanları Kocaelispor tesislerine sahip çıkması gerekir. Bu mutlulukları hep yaşamak, şampiyonluklar ve Avrupa kupaları görmek istiyoruz. Kocaelispor’a ihtiyacımız var. MHP olarak Kocaelispor’a elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

AKŞENER ZİYARETİ MÜMKÜN DEĞİL
Mardin Nusaybin’de şehit olan askerlere Allah’tan rahmet ve yaralı askerlere acil şifa dileyen Başkan Ünlü, “Süreç çok hassas. MHP teşkilatları hassas süreci izliyor. Bu süreçte polis ve askerlerimizin yanında dimdik durmaya devam ediyoruz. Bu süreçte Türk halkının MHP’ye ihtiyacı olduğunu biliyoruz” dedi. MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in şehir şehir dolaşması ve miting yapmasına değinen Ünlü, “Kurultayı gündemden düşürmüş bir il başkanıyım. Kurultay 18 Mart 2018’dedir. Genel Başkan adaylarının gezmesi bizi ilgilendirmez. 2018 kurultayında aday olanlar bizim baş tacımızdır” dedi. Ünlü, “Meral Akşener, Kocaeli’ye gelse mitinge katılır mısınız?” sorusuna ise “Olağanüstü kurultay talebimiz yok. Böyle bir ziyaret programı gerçekleşmez” diye yanıt verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki