Ünlü: “Kurultay 2018’de yapılacak”

Ünlü: “Kurultay 2018’de yapılacak”
18 Nisan 2016, Pazartesi - 11:25

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Ankara’da gerçekleşen il başkanları ve MYK toplantından çıkan sonuçlarla ilgili açıklama yaptı.

Ünlü, “Toplantıda olağanüstü kurultay öncelikliydi. Genel Başkanımız nettir. Kurultay, 18 Mart 2018’de yapılacak” dedi.
“DEĞİŞİM BAŞKALAMADAN”- Başbakan Davutoğlu’nun gelişindeki önlemleri abartılı bulduklarını belirten Aydın Ünlü, “Bu kadar güvenlik önlemleriyle insanı tedirgin etmenin anlamı yoktur” dedi. Kurultayın 18 Mart 2018’de yapılacağını bir kez daha tekrarlayan Ünlü, “Sloganımız ‘Değişim Başkalaşmadan olacaktır’ şeklindedir.  Zamanı geldiğinde başkalaşmadan 2018 yılında ülkücüler kendi genel başkanlarını seçecektir” diye konuştu.
NE YAPMAK İSTİYORLAR- Muhaliflere yüklenen Ünlü, “MHP’yi ele geçiremezlerse yeni bir parti kuracaklardır. Genel başkanımızın nasıl her söyledikleri ortaya çıktıysa belgeleriyle bu taleplerde bulunanlara cevap verilecektir. Genel başkanımız bir bildiği varsa söylüyordur. Bugün ülkücü camia söyledikleri sözlere dikkat etmek zorundadır” dedi. Ünlü, 65 yaş üstü ücretsiz taşıma konusuna da değindi, “Şoför esnafının problemleri para yatırılınca çözüldü mü?” diye sordu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki