Ünlü muhtarlara yüklendi

Ünlü muhtarlara yüklendi
05 Nisan 2016, Salı - 13:51

Muhtarları eleştiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, "Muhtarlarımız bir gün sarayda, bir gün AK Parti’nin grup toplantısında. Seçilmişler ve saygı duyuyoruz. Ancak AK Parti’nin mahalle başkanları olmadıklarını hatırlasınlar" dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, düzenlediği basın toplantısı ile gündemi değerlendirdi. AK Parti’ye yönelik eleştirilerde bulunan MHP’li Ünlü, yaşanan istifalar ve görevden alınmalar hakkında da açıklamalar yaptı. Ünlü, "Karamürsel’de teşkilatın kurulması için istişareler sürüyor. Nisan ortasına kadar çalışmalar sürecek. Atamadan sonra herkes asli görevini yapacak" diye konuştu. AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı STK turu üzerinden eleştiren Ünlü, "Ceyhan, Kocaeli’de başında Türk olan sendikaları da ziyaret etsin. Kendilerine yakışan STK’lara gitmesi yakışmıyor. Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen’in gündeme getirdiği sorunları da dinlesinler" ifadelerini kullandı.

MUHTARLARA ÇAĞRI
Son olarak muhtarları da hedef alan Ünlü, "İlimizdeki muhtarlar her yere gidiyor. Muhtarlar, AK Parti’nin 14 yıldır muhtarları yok sayarak mahalle başkanlarıyla yapılan çalışmaları ne çabuk unuttular? Muhtarlar, bir gün sarayda, bir gün AK Parti’nin grup toplantısında. Muhtarlarımıza seçilmiş kişilerdir. Sadece AK Parti’nin mahalle başkanları olmadıklarını hatırlasınlar. CHP ve MHP’nin gurup toplantılarına da katılsınlar" ifadelerini kullandı.

VERGİLERİMİZİN KARŞILIĞINI ALAMIYORUZ

Kocaeli’de devlete kişi başına ödenen 27 bin TL’yi hatırlatan Ünlü, şöyle konuştu; "İlimizde yüzde 98.2 oranında vergi toplanıyor. Bu konuda Kocaeli’yi marka yapanlara teşekkür ediyorum. Hizmet alımında ise kişi başına düşen miktar bin TL’ye düşüyor. Ülkeyi besleyen bu kente gereken yapılmıyor. 7 vekil ve 1 bakana rağmen verdiğimizin karşılığını alamıyoruz."

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki