USTA; Adil, Şeffaf Olacağım.

Ak parti Çayırova Belediye başkan aday adayı Mustafa Usta gazetemize konuştu.
20 Kasım 2013, Çarşamba - 11:07

Gazetemize konuşan belediye başkan aday adayı Mustafa Usta, bilgi ve birikimimi Çayırovalı Kardeşlerime hizmet etmek için aday adayı oldum diyerek sözlerine şöyle devam etti.. Siyasi hayatta edindiği tecrübeleri, Çayırova sevdasıyla bütünleştirerek, Çayırova’ya hizmet etmek ve vefa borcunu ödeyebilmek için hayırlı bir yola çıktıklarını belirten Usta, adaylığını açıklayan diğer aday adaylarına da başarılar diledi.

Belediye başkan aday adaylığı için 13 adayın başvuruda bulunmasının AK Parti’ye olan teveccühün bir göstergesi olduğunu dile getiren Usta, yıllarca teşkilatlara yakın bir partili olarak, AK Parti’ye gösterilen bu teveccühün kendisini sevindirdiğini ifade etti.

 

Halka hizmeti Hakk’a hizmet sayan bir anlayışın sahibi olduklarını dile getiren Usta, “Hizmet konusunda iddialıyım, çünkü şahsım ve ekibimle ilgili iddiam zirve noktasındadır, aksi halde aday adayı olmazdım. En iyi şekilde ve en faydalı şekilde hizmet yapacağıma inanıyorum. Örnek alacağımız belediyecilik anlayışı Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994’daki İstanbul Belediyeciliği ruhudur. Bunun dışında bir örneğimiz yok. AK Parti’nin başarısının temelinde de bu ruh vardır. 

Belediye Başkanı şehrü-l emindir. Adil, şeffaf bir yönetimle halkının hizmetkârıdır. Bu anlayışla hareket edeceğiz, ilçemizde sevgi ve barış iklimini zirveye çıkaracağız.

 Adil ve eşit bir hizmet üreteceğiz”

 

Önce çok düşünüp ortak aklı kullanacağımız bir süreç yaşayacağız. Ardından ortak aklın ürünü olan projelerimizi hızla ve cesaretle hayata geçireceğiz. Çayırova’da hizmet sektörünün büyümesi ve mekan çeşitliliğinin artması için öncülük yapacağız. Belediyecilik hizmetleriyle birlikte bu şehirde sevgi ve barış ikliminin gelişmesinin temeli atılacaktır. Hiçbir zaman ayrıcalıklı, imtiyazlı bir kesimin oluşmasına asla izin vermeyeceğiz, nimet ve külfetin adaletli bir paylaşımla pay edilecek. Şehrin pek çok dinamiğinin yanı sıra, sivil toplum kuruluşlarının yerel yönetimlerin önemli bir temeli olduğunu her zaman hatırımızda tutacağız’dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki