Vali Güzel oğlu'ndan Babalar günü mesajı

Vali Güzel oğlu'ndan Babalar günü mesajı
18 Haziran 2016, Cumartesi - 14:17

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Güzeloğlu, mesajında, toplumun çekirdeği olan ailenin, kültür ve gelenekleri nesilden nesile aktaran en önemli sosyal yapı olduğunu vurgulayarak, babaların güçlü aile yapısının temel direği olduğunu belirtti.

Babaların aile için saygı, sorumluluk, güven ve güvence sembolü olduğunu aktaran Güzeloğlu, "Aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren ve hayatın her anında varlıklarıyla onurlandıran babalar, çocuklarının geleceğini güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler." ifadelerini kullandı.

Vali Güzeloğlu, mesajında şunları kaydetti:

"Bizleri yaşama hazırlayan, her zaman bizlere destek olan, sevgi ve hoşgörüsünü bizlerle paylaşan babaların, sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerini hoş tutmak, rızasını kazanmak, onlara karşı her zaman sevgi, saygı ve vefa göstermek her evladın önceliği olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle hayatı boyunca maddi ve manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, çocuklarına karşı müşfik ve merhamet sahibi olan, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan başta şehit babalarımız olmak üzere tüm babaların Babalar Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyorum."

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki