Vali Güzeloğlu’ndan esnafa yakın ilgi

24 Mart 2015, Salı - 00:03

Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Odası Birliği’ni ziyaret eden Vali Hasan Basri Güzeloğlu, “Esnafın talebi, halkın almak istediği hizmetin talebidir” dedi

 
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Odası Birliği’ni ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Vali Güzeloğlu’na ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel ve İl Jandarma Komutanı Mehmet Karadeniz de eşlik etti. Birlik başkanı Kemal Kaya ziyaretten ötürü duydukları mutluluğu dile getirerek, ‘Sayın valimiz, bizlerin sıkıntılarına daha fazla eğilebilmek adına bir vali yardımcımızı görevlendirdi. Kendisi bizlerle sürekli olarak temas halindedir. Bu atamadan ötürü Sayın Valimize bir kez daha teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 
ESNAFIN TALEBİ HALKIN TALEBİDİR
Esnafın toplumun bel kemiği ve taşıyıcı unsuru olduğunu söyleyen Vali Güzeloğlu ise, “Şüphesiz esnafımız ekonomik kazancını düşünüyor ancak halkın gönül kazancını her zaman daha fazla ön planda tutuyor. Kapısı, gönlü, sofrası herkese açık olan kişi esnaftır. Şoförlerimizde esnafımızın önemli bir kesimini temsil ediyor. Esnafımızla daha iyi ilişkiler kurabilmek adına bir vali yardımcımızı görevlendirdi. Kendilerinin bize ilettiği taleplerin bir kısmı halledildi diğer kısmı ise hala görüşülüyor. Esnafın talebi, halkın almak istediği hizmetin talebidir. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı ve kazasız işler diliyoruz” diye konuştu.

 

VALİ’YE SÜRPRİZ TELEFON
Kocaeli Şoförler Odası Birliği Başkanı Kemal Kaya, Vali Güzeloğlu’nun Samsun’da görev yaptığı sırada dönemin Samsun Şoförler Odası Başkanı olan Fevzi Apaydın’ın kendisini aradığını söyledi. Apaydın’ın Güzeloğlu’na övgüler yağdırdığını ve şu anda Türkiye Şoförler ve OtomobilcilerFederasyonu (TŞOF) Başkanlığı’nda bulunduğunu anlatan Kaya’nın konuşması sırasında Vali Güzeloğlu’na gelen telefon herkesi şaşırttı. TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Vali Güzeloğlu’nu arayarak kısa bir konuşma yaptı. Tebessümlerle devam eden telefon görüşmesi sonrasında Vali Güzeloğlu’na hitap eden Kemal Kaya, “Sayın Valim siz her gittiği yerde iz bırakan bir kişisiniz. Esnafa ve halkımıza gösterdiğiniz yakın alaka her yerde konuşuluyor. Bu ilginizden dolayı size çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki