Vali sevgi evini ziyaret etti

09 Aralık 2014, Salı - 15:04

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu ile birlikte Çayırova Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirdi. 

 

Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu’na Sevgi evinde kalan çocuklar ellerinde çiçeklerle karşıladılar.

 

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Sayın Ayşe Güzeloğlu’na; Vali Yardımcısı Abdullah Etil, Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu ve eşi Gülsüm Çelenkoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve eşi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü eşlik etti.

 

2010 yılında kurulan 59 çocuğun kaldığı Çayırova sevgi evlerini dolaşan ve çocuklarla sohbet eden,  Sayın Valimiz ve eşi, çocukları bir anne ve baba şefkati kucaklayarak, sevgi ile sararak,  çocuklarla birlikte şiirler ve şarkılar söyleyerek, çeşitli hediyeler verdiler.

 

Çayırova Sevgi evlerinde olmaktan mutlu olduğunu belirten  Vali Güzeloğlu, yaptığı konuşmasında; “Burada siz çalışırsanız, hayatta da size karşı hiçbir engel bulunmuyor. Her birimizin gelecekte önce gönlündekinin olmasını ve sonra güzel bir geleceğin olmasını istiyoruz. Biz bize düşeni yapacağız, sizde çalışacaksınız. Siz çalışınca kardeşlerinize örnek olacaksınız. Hayata karşı hem siz çalışın, hem de bizimle olan süreçlerde paylaşın ve bütün ihtiyaçlarınız için hepimiz buradayız. Hayata karşı keyifli olun ve inşallah hayat hep size gülsün “ diyen Sayın Valimiz Güzeloğlu Allah hepinize sağlıklı yıllar versin temennisinde bulundu.

 

Sevgi evinde yaşayan ve doğum günü olan Mine kızımızın yaş pastası alkışlar eşliğinde kesilerek, tüm çocuklara ikram edildi. Çocuklara karneleri güzel olanlara tatil sözü ve sevgi evini tekrar ziyaret edeceğini belirten Sayın Valimiz Güzeloğlu, çocuklarla birlikte günün anısına çekilen toplu fotoğraftan sonra sevgi evinden ayrıldılar. 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki