VALİ TOPACA’DAN BAŞKAN TOLTAR’A VEDA ZİYARETİ

18 Eylül 2014, Perşembe - 15:19

Hatay’a atanan Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a veda ziyaretinde bulundu.

Hatay’a atanan Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Dilovası’na gerçekleştirdiği veda ziyareti ile Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti. Dilovası Kaymakamı Hulisi Şahin’in yanı sıra AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, meclis üyeleri, Belediye başkan yardımcıları ve daire amirlerinin de hazır bulunduğu veda ziyaretinde Başkan Toltar Vali Topaca’ya, “İlçemize yapmış olduğunuz hizmetler ve desteklerinizden ötürü şahsım ve Dilovası halkı adına teşekkür ederim” dedi. Vali Topaca’ya yeni görev yeri Hatay’da başarılar dileyen Başkan Toltar, kendisine teşekkür plaketi hediye etti.

VALİ TOPACA DİLOVASI’NDA BİR HAYALİM VAR

Kocaeli Valisi Ercan Topaca veda ziyaretinde,"Göreve geldiğim gün Dilovası’n da neler yapabiliriz diye bir liste yaptık ve çalışmalar için düğmeye bastık. Burada ki insanları gönülden ve yürekten seviyorum. Dilovasına sağlık, eğitim, çevre düzeni, hava kirliliği gibi çalışmalarımız ile baya yol kat ettik ama Dilovası’n da bir hayalim var oda Dil deresini ıslah etmek, çevresini yeşillendirmek ve hep beraber çay içmek. Proje şuan devam ediyor bittiğinde bir çayınızı içmeye geleceğim” dedi. Devam eden projeler bittiğinde Dilovası’nın çehresi değişeceğini de belirten Vali Topaca konuşmasının sonunda,”Hakkınızı helal edin. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ ADIMLAR ATTIK

Ziyaretinden ötürü Kocaeli Valisi Ercan Topaca’ya teşekkürlerini ileten Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,“ Kocaeli ve Dilovası’n da çalışmalarınız ile iz bırakan Vali olarak akıllarda kalacaksınız. Kocaeli’ne ciddi derecede hizmetler yaptınız. Sizinle birlikte 6 ay çalışa şansımız oldu. Bu kısa sürede ilçemiz için önemli adımlar attık. Ülkemizin her köşesi bizim için mukaddes, yeni görevinizde ve yeni yaşamınızda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Dilovası Kaymakamı Hulisi Şahin ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut da Vali Ercan Topaca’ya, Kocaali’ye ve Dilovası’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek yeni görev yeri Hatay’da başarılar diledi. Hizmetlerinden ötürü Meclis üyeleri adına Hatice Tuzcu da Vali Topaca’ya çiçek hediye etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki