Vali yardımcısı Çelik hakkında işlem yapıldı mı?

03 Mart 2015, Salı - 23:46

 

Altınyuva, AKP Milletvekili Canşi’nin toplantısına katılan Çelik’i eleştirdi

 

 

CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva, AK Parti aday adayı Zeki Canşi’nin açıklamasına Vali yardımcısı Fecri Fikret Çelik’in katılmasını eleştirdi, “Kocaeli Valisi’nin durumdan haberi var mı ve varsa gerekli işlemleri yapacak mıdır” diye sordu

 

CHP haftalık toplantısını il binasında gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva’nın gerçekleştirdiği toplantıda, öncelikle gündeme dair konulara değinerek Yaşar Kemal’i andı. Arap krallarına yas ilan edilirken dünya sanatçısına bir yası çok görüyorlar diyerek sitem etti. Altunyuva kentimizde gerçekleştirilecek olan seçim sürecine ilişkin tereddütlerinden bahsetti. CHP İl Başkanı Cihat Altunyuva seçim sürecine ilişkin ilimizdeki duyumlara değinerek AKP milletvekili aday adayı Zeki Canşi ile ilgili bir konuya değinerek şunları söyledi:

 

ÇELİK HAKKINDA İŞLEM YAPILDI MI?

“Bir AKP aday adayının açıklamasına bir vali yardımcısı katılıyor ve konuşma yapabiliyor. Bu vali yardımcısı Fecri F. Çelik hakkında işlem yapıldı mı diye soruyorum? Vali yardımcısı seçimlerde görev alabilecek faaliyette, bulunabilecek öyle olmasa bile unvanını çeşitli hizmetlerde kullanabilecek konumdadır. Aday adayının toplantısında söylediği sözler durumun vahametini gösteriyor. Bu tür benzer olayların artmaması için uyarıda bulunuyoruz. Bu kentte seçim döneminde yaşanacak olumsuzlukların sorumluluğunu taşıyacak insanlar şimdiden gerekli önemleri alsınlar diyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki