Yaman ve Başkan Toltar birlikte nikah kıydılar

02 Aralık 2015, Çarşamba - 13:47

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın nikahlarını kıydığı nikah töreninde çiftlerin şahitliğini ise  Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın ve AK Parti Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut birlikte yaparak  Eğrikaya ile Küçükkaya ailelerinin mutluklarına ortak oldular.

 

Dilovası Belediyesi Evlendirme Memurluğuna müracaat eden Elif Eğrikaya ile Serdar Küçükkaya’nın nikah töreni Belediye Toplantı Salonunda Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ile Belediye Başkanı Ali Toltar’ın katılımı ile yapıldı. Çiftlerin Nikahlarını Belediye Başkanı Ali Toltar kıyarken Nikah Şahitliğini ise AK Parti Milletvekili Cemil Yaman ile AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut yaptı. Metin Eğrikaya ve Recep Küçükkaya aileleri Belediye Başkanı Ali Toltar ve Milletvekili Cemil Yaman ve ilçe başkanı Osman Akbulut’a  bu mutlu günde yanlarında oldukları için teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Ali Toltar ve Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti ilçe başkanı  Osman Akbulut genç çiftlere mutluluklar dileyerek ailelere hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki